Přejít na výpis diskuzí

Velmi Křehké Vztahy

FILM 18.4.2007 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fanynka29

    Koukejte

    Ahoj lidi vy se tui ptáte na herce co mají hlavní role a při tom stačí se koukat na VKV až dokonce a přečíst si kdo tam hraje je to tam napsané tak to čtěte at tu nezatěžujete poradnu!! *13* *13*
  • fanynka29

    ddddddddddddd

    Tak si to zjístěte jako já já to vím ale nikomu nepovím a mám jeho adresu skype i icq heč
  • Důležité !!!

    Ahoj ! neví někdo jak se menuje ten herec co tet spí s andreou ? *14* *14* pls odpověd napište sem *5* *3*
    • sarynka.s

      Re: Důležité !!!

      přece voja dyk *3*
    • Re: Důležité !!!

      Vojtěch dyk, jo a je upe nejvic sladkej...
  • Sisinka

    Čauky, chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte kdo hraje Martu Kratochvílovou, bývalou ženu doktora Lukáše Kratochvíla? *3**3**3**15**15**15*
    • Re: Sisinka

      Ahojky,Martu Kratochvílovou hraje Andrea Černá.Pokud už to víš,tak se nezlob,že ti to píšu.Ahoj
    • Re: Sisinka

      Martu Kratochvílovou hraje Andrea Černá, kterou určitě znáš z pohádky Princezna ze mlejna 1, 2 jako Elišku! *3* *3*
  • jaruskar.

    VKV

    bestovej serialek a strasne hezky lidi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak se Jmenuje ten policajt Vasek *9* *9* *15* *15* *15* *15*
  • Tomáš Kučera

    Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli nevíte kdo hraje Tomáše (Kučeru, syna Ivanky Sýkorové (Zdeňky Žádníčkové) ?
    Díky. Tereza
  • Prosím!

    Potřebuji pomoct, nevíte jak se jmenuje díl, který se částečně odehrával v nějakém casinu? Ochranku totiž hrál náš profesor a moc bych to chtěla vidět. Stačí třeba i jen přibližné číslo dílu. Děkuji moc!
  • David

    Ahoj všichni,nevíte prosím vám,kdo hraje Syna Lukáše Kratochvíla,Davida?????
    • Re: David

      Ahoj, Davida hraje Jan Hofman. :) Tereza.
  • Kolik dilu jeste VKV?

    Rada bych veděla kolik dilu maji VKV?5.6.2008 dávají zřejmě poslední 80díl.V programu na další dny není již uveden.Ví někdo o dalším vysílání_? *13* *13* *13* *13*
  • Max

    Ahoj tak postavu Maxe hraje Jan Plouhar , a nevíte někdo jak dopadne Pavel(policajt)??
    • Re: Max

      Jan Maléř

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit