Přejít na výpis diskuzí

Tupíři

FILM 14.8.2010 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ladyannecullen
    Kravina, ale dobrá kravina! *1*
  • blbost

    nějvětší blbost co jsem kdy vyděla *8*
  • :DD

    Ten film je hustej ale podle me Twilight saga je lepší takové víc romanticky atd.. ale toto je tak na pobavení!! :DD ;)
  • kakis9989

    Vampires Suck

    Ten film je super. Akorát ten konec je nic moc. Ale myslím si, že v angličtině je to lepší než v češtině.
  • your-darling

    ....

    když sem to vyděla poprvé tak se mi ten film docela líbit, občas tam byly dobrý vtipy, alle podruhý bych to vidět nemusela...
    jo a nevíte někde kde se to dá stáhnout..?:-DD
    • Re: ....

      asi tak :D nejvíc mě tam pobavila Black Eyed Peas a jacob :D
      stahnout se to dá tady
      Českej dabing : http://www.uloz.to/7797851/tupiri-a vi
      Aj+Čr titulky : http://www.uloz.to/5973055/vampires -suck-cz-titulky-avi
      *3*
  • top

    NECHCI URAZIT

    Sorry ale twilight saga má dostat nebo dostala nevim prej zlatou malinu neboli ocenění za nejhorší filmové počiny roku.Takže si myslim že Vampires Suck byla tutová bomba. *1* *1*
  • Český

    Už se ví jak se Vampires Suck bude jmenovat česky -> TUPÍŘI (stejně je to ale lepší anglicky *3*
  • miley1cyrus

    Super

    Mně se tenhle film docela líbil ale myslím si že na skutečnej film Twilight nemá rozhodně se mi ale nelíbil konec bylo to spíš divný než vtipný a tak si myslím že kdyby si s tim páni režiséři dali víc zabrat bylo by to i lepší
  • klariss

    VS

    Dá se na to dívat, ale nejlepší to fakt není :D
  • kravina

    Další na rychlo splácaná parodie stejně jako děsnej doják či děsnej biják a bůhví co ještě. Twilight má mnoho odpůrců ale o mnoho mnoho víc zastánců a je smutné jak se dnešní ,,režiséři,, na tom snaží vytřískat peníze. Strašná píčovina, omlouvám se, ale to nejde jinak vyjádřit.
    • joey.jordison

      Re: kravina

      já úplně souhlasím, tyhle filmy nesnáším

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit