Přejít na výpis diskuzí

Třináctka

FILM 4.3.2007 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • český dubing?

    ahoj ma ten film cesky dubing?ja co sem koukala na netu na dvd tak tam nikde nebyl psanej... *7*
    • lloovvee

      Re: český dubing?

      Já to mám v počítači a v češtině...
    • buffy-slayer

      Re: český dubing?

      No zatím jsem ještě neměla možnost stáhnout si to, ale ke stažení v ČJ by to mělo být tady: http://www.war-forum.net/index.php/ topic,137165.msg999804.html#msg9998 04

      Pozn: Musíte se nejdříve (pokud teda už nejste) zaregistrovat tady:http://www.war-forum.net
    • Re: český dubing?

      Česky to nadabované není.. To dvd mám a je tam jen ájina nebo polština.. Takže jedině s titulkama *5*
      • Re: Re: český dubing?

        ja to nadabovany mam!!!
  • =0*

    Totálně mazecovej film....
  • jááj Boží film :) *14*
  • 11.1.09

    hele dyt zejtra 11.1. to dávaj ve 22:10 v telce tak jukněte!!!a zarucim vám ze to bude česky!! *1* *3* *5*
  • Kde se to hraje?

    Ahojky muzu se zeptat jestli nekdo newite kde se to hraje?Plosim ozvete se mi plsky co nejrychleji na emaul:hronova@seznam.cz
    Dekuji... *15*
  • Josh Harnett

    ahojky nevite koho tam hral josh v hercich je ale koho hral ve filmu jinak film je bezvadnej mrte good *3* *14*
  • luczyi

    Thirteen <3

    Prostě úžasný film... Ale že ta Nikki hraje všude mrchu xD Nakonci to bylo od ní teda fakt hnusný...
    • lady-kate
      jak jako všude? Kde jinde hrála ještě mrchu?
  • deniiii1

    Třináctka

    Tento film je mazec jako...Trochu zvláštní ae lííbíí Nikki je super *3*
    • vanissekh

      Re: Třináctka

      jj přesně...suprovej film
  • nelca.pelca

    Stahování

    hej lidi nevíte kde bych stáhla celej film? bud cesky nebo anglicky s titulkama a moc prosíím
    • Re: Stahování

      je ke stahnuti na uloz.to v cestine na dve poloviny
    • Re: Stahování

      film Třináctka najdeš na www.pozeraj.eu v drama na 6.stránce a bude v cestine
  • lalu403

    Super filmík

    Týý joo...Toe super film.Ta Evie je sice ku**a,ale je pěkná...(já nejsem lesba) *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit