Přejít na výpis diskuzí

Titanic

FILM 4.3.2007 
214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento film je vážně úžasný....Viděla jsem ho sice několikrát ale vždycky se na konci rozbrečím,ta hudba a všechno mě k tomu prostě donutí *1* ..... Je to vážně perfektně natočený a herci byli samozřejmě taky skvělý *3* *14* *14* *14*
  • kamosky rikaji ,ze je titanic 2 to tezko o cem by to bylo
    • je titanic 2 ale je to kravina fakt hruza nema to zadny dej a sou tam nesmisli o nejake vlne tsunami no proste titanic z roku 1997 je nej
      • aaa dik ja ted nevim ,ale bylo to na markize nebo na joj plus nejhorsi jak tu jednu holku privrely dvere fuj hnus !!!!!!!
  • Titanic

    Titanic je najlepší film na svete,Kate a Leo sem zapasovali keby tam nehrali tak by to nebolo také dobré!!!
  • Nej Titanic

    Mno tk tenhle filmik je proste nej a nic na nej nema já dřiv jsem se na nej podivala a jako jo libilo se mi to awe pak jsem se na nej koukla ted nekdy znova a je to nej divam se na nej skoro každej den a když ne mam depku *3* *3* *3*
  • Avatar dole, Titanic nejvýš

    Avatar jsem sice neviděla , ale kamarádky
    říkali , že Avatar je sice hezkej , ale na Titanic nemá !! Leonardo DiCaprio svou roli hrál přímo výborně - stelně výborně jako Kate Winslet! Titanic se pokouším sehnat i na DVD , protože ho mám jen na VHS a už bude skoro vohraný . kdybiste prosím věděli kde Titanic sehnat byla bych moc ráda kdyby jste my to sem napsali na DISKUSE ,byla bych vám moc vděčná !!!!
    DĚKUJU!!!!!!!!! *4*
    • sophiekarblova

      Re: Avatar dole, Titanic nejvýš

      http://www.showpark.cz/james-camero n-titanic-se-2-diskova-verze-dvd-A0 010026000012817593.html
      Tady jsem něco našla. Myslím, že je to celkem spolehlivé a taky levné. Přesně tohle DVD mám doma a je super :-D. Snad se ti to bude hodit. A jinak máš s tim co jsi napsala úplnou pravdu. Taky si mysim že Avatar nemá na Titanic! *3*
  • lynette

    Chyba ve filmu

    Když už je prakticky loď celá zatopená a pod vodou, lidi na palubě panikaří, skáčou do ledové vody atd., přeskočí děj dovnitř lodi, kde leží bohatý pár - stařenka a stařík na posteli ve své kajutě, evidentně kajuta pro movitější pasažéry a pod postelí již proudí voda... Hned na to ale je záběr z té nejchudší třídy, kde irská maminka dává dobrou noc svým dvěma dětem v kajutě pro chudé pasažéry, kde přitom není po vodě ani stopy.. Což je hloupost, kajuty pro chudé byly níže než pro movité pasažéry, tudíž v tom čase musely býti tyto kajuty už dávno zatopené vodou... Jakožto byla v tom čase částečně zatopená i paluba lodi. :-///
  • Leo a Kate jsou sladký pár kterému ten film patří :) Bez nich by to nebyl ono :) Pěkně to zahráli..:) Tenhel film je nejlepší na světě díky nim.. Moc děkuju :)
  • Ten film miluju...:) a leonardo je tam tak nádhernej...:) *14* je to dokonalej film a mohla bych se na něj koukat pořád...:)nejhezčí je že se na něj koukám už asi 4 roky snad každyý měsíc alspoň jednou a vždycky mě tak v půlce hodněkrát i dřív rozbrečí.. *13*
  • Hm..

    tenhle film je proste super..ted uz je to trochu komerece ale kdyz to bylo na spicce tak to bylo proste super...je to fakt pekny...myslim ze Titanic uz nic neprekona:)
  • marcikrckova

    Titanic

    a tohohle filmu se i brecela je to fakt uzasnej film a mooooc se jim povedl *15* *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit