Přejít na výpis diskuzí

Hvězdy nám nepřály

FILM 14.4.2014 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Věta, která vám z toho filmu zůstane vyrytá v paměti: "Svět není továrna na splněný přání".


    Augustus: chtěl bych aby tohle rizoto obživlo, vzal bych ho do Vegas a oženil bych se s ním. :D
  • Je to bezva film hlavně si při něm uvědomíte že je život to nejvzácnější co máte
  • S těmahle filmama se roztrhl pytel. Je to i můj život, Neklid, Now is good a teď Hvězdy nám nepřály. A vždycky mně dostanou. Hvězdy jsou trochu přehnané, ale je to romantika, tak to nevadí.
  • mimuskah123
    Tento film neni nic len najlepsi film na svete a plakala so pri nom ako male decko nemocem nic ine len doporucit dalsim ludom *14* *14* *14* *14* *14*
  • Právě jsem ten film dokoukala a taky jsem vyplítvala asi dvě balení kapesníčků. Je to ten nejromantičtější film co jsem kdy viděla. Je tam všechno dojetí, láska, smích. Snad každý si tento film zamiluje.
  • DivergentNephilimTFIOS
    Tak to je po dlouhé době něco neuvěřitelného. Ten film zbožňuju. Jako první jsem viděla film, dřív než knihu, kterou právě teď dočítám. Film byl vtipný. Líbil se mi. Obsazení bylo skvělé. A kdo by se nezamiloval do milovníka metafor, Augusta Waterse? Nikdo. Ve filmu hrál na jedničku. Hodně hlášek z knihy, se objevilo ve filmu. Tedy, myslím, že jech bylo neuvěřitelně moc. Shailene je výborná herečka, takže bylo jasné, že zahraje Hazle Grace na jedničku, a taky to tak bylo. Film byl krásný, ani jsem to tak neočekávala. Taky došlo ke slzám. Konec mě vážně zarazil. Nečekala jsem to. Život ale není továrna na splněná přání. Není.
    John Green je neuvěřitelný. Napsal tak vtipnou, dojemnou, smutnou knihu kterou vypráví dívka. Neuvěřitelné. Miluju ten film i knihu. Nevím, ale nemůžu říct, že je film lepší, nebo že je lepší kniha. Jasně, že kniha by měla, je vždy na prvním místě, ale tohle bylo tak vyrovnané, že nevím. 100% / 100%
    Hvězdy Nám Nepřály patří k mé neoblíbenější knize, která teď patří na první místo mé knihovničky. :)
    Dokonalé, a vyborný výkon!!!!!!
  • Kvůli tomu filmu bych brečela klidně i 4hod. i déle *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • Hvězdy nám nepřály se bude víc líbit těm, co mají rádi romantické filmy. Now is good se bude líbit víc těm, co čekají větší realitu, protože je uvěřitelnější. Já miluju oba, fakt nevím, který víc.Now is good má trochu lepší hudbu.
  • Hvězdy nám nepřály je sice pěkný film, ale za týden jsem si už na něj ani nevzpomněla. Mnohem mocnější a trvalejší zážitky jsem měla z filmů 50 na 50, Now is good, nebo Je to i můj život.
  • Je to Můj nejoblíbenější film. Dojemny...ale nebrecela jsem u něho. Já nikdy nebrecim u dojemných filmu. Já ty city zanechávám v sobě...Ja to spíš vyjádřim slovama než citama

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit