Přejít na výpis diskuzí

Krok za krokem

FILM 4.3.2007 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosím

    Ahoj,prosím mohl by mi někdo napsat,kam se poděl Branden,ten malý klučík,v posledních řadách už není.Vždycky mi ty díly utekli.Děkuju za odpoved.
    • Re: prosím

      prostě bez vysvětlení zmizel *9*
  • prosim

    prosim vsechny lidicky nemuze mi nekdo poradit a nebo sehnat vsechny dili krok za krokem? je to super serial a moc bych si pralamit to doma a smat se pri sledovani tohoto super sitcomu diky moc ahoj tesim se na odpovedi pa *14*
    • kustka14

      Re: prosim

      také je pro shlédnutí na iserialy.sk a je to sice slovenská stránka ale mluví tam česky
    • Re: prosim

      fotovz.ic.cz
  • super

    je to ten nej nej nej..serial.Mohla by sem se na to divat porad dokola.Je to super že ho davaji jeste v televizi.Proste nemuzu si nechat ujit ani jeden dil. *14* *14*
  • !

    nejvic serial proste *14* mam nahrany snad vsechny dily *1* skoda ze ke konci uz tam nebyl koudak ten byl nejlepsi *14* a skoda ze nejsou dalsi dily ja bych na nej mohla koukat porad dokola *1* *1*
    • Re: !

      da sa stiahnut na jednom fore je rip z televizia a celkom fajn.,. ja to uz mam..
    • Re: !

      co tak ho vymenit - treba za zenateho se zavazky?
    • Re: !

      ahoj chtela bych te moc poprosit jestli by bylo mozne pokud to de aby si me vypalila vsechny dili tohoto super serialu byla bych ti moc vdecna ja nevim kde jinde to sehnat diky moc simca kdyzta se oyvi pa *3*
  • seriál

    jo je to fakt dobrý seriál . Ale ty řady jak tam byl Cody byla stejne nej.... *1* *1* *1* *1* *1*
  • naj naj

    je uple super
  • Nej !!

    Je fakt užasnej a dana ( Staci Keanen ) s Richem Halkim ( jason Marsden ) jsou fakt skvělí !!
  • krok za krokem je super

    Krok za krokem je super. Je ted je i na Markíze, takže se dívám dvakrát:)Tento seriál je podle mě fakt jedinečný. Těším se na dnešní krok za krokem *14* .
  • nej seriál

    TOHLE JE TEN NEJLEPŠŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ SERIÁL CO ZNÁM!! *3* NA ULICI VŮBEC NEMÁ!!! *13*
  • nej seriál

    TOHLETO JE TEN NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍÍÍ SERIÁL CO ZNÁM!! *3* NEMÁ ANI NA LETIŠTĚ!!! *13*
    • p.petulkaa33

      Re: nej seriál

      Nemá protě na nikoho :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit