Přejít na výpis diskuzí

Amazing Spider-Man

FILM 17.11.2008 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *14* *14* *14* *14*
  • Já si myslím že je tohle dost zbytěčné na prědchozího Spidermana to stejně nemá jsou tam jen jiní herci a trochu pozměněný děj, podle mě nemělo smysl tohle točit...A vy pipky co píšete že je to lepší tak myslete trochu, film se nebere jen podle herce ale taky podle obsahu *3*
    • Ten opsah je úžasnej a to ne jen podle herce ale kvůli tomu že je to podle marvel komiksu Spider- man jde o trošku jinýho Spider-mena než byl ten předchozí, miluju všechny filmy od marvela, a dle mého názor to u některých holek má jinej význam než pohledný herec (hezký herec byl i v předchozích filmech ,,spider-man")
      Pipkama si nazívej někoho kdo neví o co go :)
  • ten to film ujde až na to že mi to nepřipomíná spider - man ale gorila -man
  • A viděli jste ho je ÚŽESNEJ ale vi to asi nepochopítě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Je to nejlepší fil tohoto roku jasně hnet po Avengers <3 tade pro mě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* a jak furt máte ke všemu nějaké keci tak děte někam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *1* *1* *1*
  • The Amazing Spider-Man není čtvrté pokračování Spider-Man 3.Je ti sice Spidi ale jiná verze a ja si osobně myslím že není špatný mít víc verzi jednoho filmu protože si ho može oblíbené víc lidí ale v jiných verších.Ja si myslím že nový Spidi je lepší protože Gwen se zamiluje do Petera a ne do Spidiho a hrají tam hezčí herci protože původní Spider-Man je :-S.Ale Andrew Garfield je neskutečně sexy a s Emou Stoun jim to spolu sluší.Ano děj je sice jiný ale co na tom upoutá to mladší diváky(puberťáky a hlavně holky).Ja si myslím že to s původním Spider-Manem nemůžeme vůbec srovnávat a kdo si o tom chce pokecat tak tady má moje tel. číslo:736 153 174.:-*Dík za pozornost a těším se na ohlasy a kritiky.
    • kikina888
      jo souhlasim je to jina verze z jinymi herci *3*
      • Verze podle marveláckeho komiksu ,,spider-man" :)
  • Co je to za nesmysl?Spider-man 4?Je Amazing Spiderman a tam Tobey nehraje!!!Je to podle toho komixu *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Dobře, znovu. Novej Spider-Man 4 nebude. Bude The Amzing SPider-Man s Andrewem Garfieldem a Emmou Stone. A víte proč? Protože se bude natáčet i mládí Petera tak, jak je i v komixu, s Gwen Stacy. Pokud jste si nevšimli, tak i komiks má takovéhle pokračování, takže asi tak.
  • Četla jsem dnes na internetu, že bude Spider-Man bude, 5.07.2012 ale v kinech, jestli je to pravda tak tam určitě půjdu.. :) A Tobey Maguire je suprověj je sexy
    *14* *14* *14* *14*
  • Ale spider man 4 neexistuje... To není pokračování!!:D Jmenuje se to The Amazing Spider-Man a nemá to tady s tím nic společného!!;)
  • Spider-man pro mne skončil třetim dílem,na další koukat nebudu, protože to už nebude ono....Jiní herci,překopaný všechny díly a spousta sklamaných diváku.Je mi to dost líto,pokud se smilujou na 5 díl s Tobey zpraví mi to chut,ale jinak hrůůůůza a děs.Neměli už točit dál a nebo aspon se stalím obsazenim.Špatné nalákání diváků,ale možná nová generace bude nadšená..... *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit