Přejít na výpis diskuzí

Simpsonovi

FILM 4.3.2007 
89 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší!!!Miluju je *14* *14* *14*
  • Super Super seriál *1* *1* *1* *12*
  • beast

    nic moc

    stary dily sou nejlepsi si pmatuju jak to este pred nekolika rokama nikdo nesledoval a ted to je az moc overated *9* lepsi je futurama
  • Ralph:,, V jakem roce bylo 1+1? rovase uzasny Ralph.
    Smrtka:,, Ja jsem smrt'' Homer:,, co? nemame zajem.''

    Ralp:,, Ja uz chodim na zachod.''
  • qualana

    Bártova hláška

    Ve které epizodě je Bártova hláška: Už nikdy nebudu zvracet, když se mi nechce...? Hledala jsem to na různých stránkách, ale nikde to nebylo správně. Thanx *5*
  • ...???

    Ahojky nevite jak se menuje ten dil jak tam marge urizne homerovi prst *7* *7* videla sem ten dil jenom jednou a zapomnela sem jak se menuje *1*
  • kajula99
    Sipsonovi sleduju uz moc dlouho videla sem vsechny epizody i film a vzdy sem byla rada ze sem to videla. Simpsonovi po nekolika letech sou porad stejny nestarnou ani neumiraj a to sem rada je to jediny animak kterej je po nekolika letech porad stejny a porad slavny. Jsou jediny ktery se jeste nezmenili a doufam ze v tom budou nadale pokracovat nejsou jako nekteri ktery po chvili to zmenej ne k lepsimu ale k horsimu.
  • Jsou úžasný!!!Jsou nejznámější a nejsledovanější!Jsou nej!Jsou to prostě Simpsonovi!!! *1* *1* *1* *1* *2* *2* *2* *2* *2* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *5* *5* *5* *7* *7* *7* *7*
  • kdo to je?

    ahoj pls nemůžu si vzpomenout jak se jmenuje ten chlápek ze simpsnů, co pořád pije pivo *7* *7* ??? pomůže mi někdo?
    • dobik

      Re: kdo to je?

      jo kabrnak Bárny to je jasny jak jezdil i s pluhem a Homerem
    • zvonda

      Re: kdo to je?

      Myslím že "Barny" nevim jak se to píše...
  • Yankovic

    Jak se jmenuje díl ve kterém je Weird Al Yankovic?dík *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit