Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: ;)

    Oni tam budou delat taková predstaveni na zacatku ( CAMP STAR ) a ona se k nimprida a bude chodit do Camp Staru.. Ale na konci rika ze sezase vrati do Camp Rock :)*
  • camp rock 2 :)

    čuuus ,nevíte někdo jak se jmenuje ta písnička co zpívá Nick té holce ??? za odpověd předem moc děkuju a nevíte kde bych mohla najít madarskou verzi od písnička stajný cíl mám dál???děkuju mooc :) *4* *4* *7* *15* *9* *1* *9* *9* *3*
  • camp rock 2

    Kupte si Camp rock 2 na dvd nebo blu-ray 6.10. a máte na obouch dvou typech všechny scény jako v originále protože obě dvě dvd to normální a blu-ray jsou v rozšířeném vydání.Ale chybí tam jenom scéna jak camp rock( Mitchie s kamarádkama zpívá Šejnovy na půdě camp rocku 2
  • luida

    Re: Woow !

    Jo to byl! Ale mrzí mě, že v českým vynechali scény, které byly v originále. *9*
  • bugra

    Woow !

    Camp rock 2 byl fakt supperrr !! *15* *14*
  • Re: Re: camp rock

    Hej lidi já vás chápu,že je máte rádi a že asi FAKT namyšlený nejsou,ale nemusíte řikat takový pííčoviny,že se s nima znáte. *5*
  • Re: camp rock

    A ty osobo si s nima mluvila,že to víš?Podle toho jak mluvěj do televize atd. je uplně normálně poznat,že ani jeden z nich neni namyšlenej!! *16*
  • jacicek

    hezke

    je to o hudbě a to se mi líbi jsem ráda že to někdo vimislel
    *3* *4* *14* *14* *4* *1*
  • Camp rock 2 na primě

    Camp rock 2 bude na primě 25.9. od 13:50.
  • Re: Camp Rock 2

    jo jo *3* *1* *1* *1* *1* *4* *15* *15* *4* *4* *14* *3* *3* *14* *14*
  • Camp Rock 2

    Camp Rock 2,jde 18.9.2010 na DISNEY CHANNELU v 10:00 hodin,tak se nezapomeňte dívat. *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14*
  • luida

    Re: ;)

    Stáhni si to na ulozto.cz. Je to tam anglicky a jako oddělený soubor máš titulky, které si vložíš do přehrávače.
  • eliss777

    ...

    camp rock 2 je na sleduj.org... anglicky s cz titulkama.
  • vanes

    Re: Camp Rock 2: The Final Ja,

    sice dobrý jenže kdo na tý stránce není zaregistrovaný,tak už se zaregistrovat nemůže...já tam jsem...a vím to...takže tohle celkem pro někoho na nic...
  • teenka

    Re: Re: Re: Re: Re: ;)

    Asi to není česky, viď? *7*
  • Re: Re: camp rock 2

    "jasne,ze v kine" - ses trapna! jasne ze v telce! vzdyt to je TELEVIZNI FILM!!! nesnasim idioty jako ses ty!
  • Re: Re: Camp Rock 2: The Final Ja,

    jestli sis nevsimla, tak odkaz sem pridal u k tomu presolemu prispevku.. a pak.. jestli ses vazne kamoska Demi, tak dej nejaky dukaz... foto, video a pak ti uverim... vis, je tezke uverit necemu co se zda neuveritelne a bez dukazu... takze, posli neco a uverim.. cus :)
  • mileycyrus2111

    Re: Re: camp rock

    jo souhlasím s tebou ona je fakt blbá!!!Nebo co...Já znám demi..takže vím jak se chová!!!A náhodou je moc milá..Jeedinej kdo je tu namyšlenej je ona..!!Joe je moc hezkej kluk..a MÁM HO MOC ráda jako Kámoše(možná)..A pokud tohle budeš o nich psát tak si piš že jim to řeknu až pojedu k Demi..:) *3* *8* *8* *8*
  • mileycyrus2111

    Re: camp rock

    Ty jsi uplná kráva ty asi nemyslíš hlavou!!!Pokud jsi si nevšimla tak jsou to jen blafy..A pokud je tu někdo namyšlenej tak jsi to tu ty!!!Já se s Demi a Joem znám takže vím jaký jsou a opravdu takový nejsou...Jsou to jen blafy...To ti nikdy nedošlo?? *16* *8* *10* *1* *1* *1* *1* *1*
  • mileycyrus2111

    Re: Camp Rock 2: The Final Ja,

    ???Dáš mi na to odkaz???sice jsem to viděla ale dobrý...:) *8* *8* *8* *8* *1* *1* *1* *1* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit