Přejít na výpis diskuzí

Protivný sprostý holky

FILM 4.3.2007 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super film

    Tak tenhle film jé bomba,viděla jsem spoustu filmů ale tenhle je prostě nejjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1*
  • the best!!!

    hej tak tenhle film je fakt nejlepší na světě!lepší film jsem fakt nikdy neviděla...<3 *14* *14* *14* *14* *1* *15*
  • Sůpa filmíl

    Nenenene, je to suůpa filmík, hrozně ho lovuju :-* *3*
  • Děsná kravina

    To je příšernost - bleeeh! *9*
    • Re: Děsná kravina

      tak to 100% souhlasím! nic víc než trapná puberťácká komedie pro bárbíny!!! *10*
      • Re: Re: Děsná kravina

        Ten film je nahodou super.....No a co že je to jen pro barbieny??? My taky nekomentujeme ty vaše filmy jako jsou akční a horory (bleh) takže e klidněte.....muck..s láskou barbie *4* *14*
        • Re: Re: Re: Děsná kravina

          Já si mýslím že máš pravdu a je to super film.Tenhle film se nemusí líbit jen barbinám takže at´ si říkaj co chtěj třeba já mám vlastní vkus já nejsem emo,barbie či shamponka ...No aco že se nám to líbí Představ si kdyby všem se líbilo to samí to by byla na světě nuda nemyslíš tak je neřeš ty dementi já nemám nic proti emoušům , barbinám ani šamponům *3* každý má svůj vkuz *3*
      • Re: Re: Děsná kravina

        hele dete se bodnout když se vam nelibi tak si vyližte prdel nahodou je to supa filmuk....ae je mi jasny ze takovy buzici kteri sledujou sami kresleny pohadky a po vecernickus kteryho maj prvni vanoce dou spat tomu asi tezko muzou rozumet!nazdar P.S. DNESKA JEDOU PROTIVNY SPROSTY HOLKY VE 21:10 NA NOVĚ *14* *14* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: Děsná kravina

          nežer to tolik :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit