Přejít na výpis diskuzí

Prokletí domu slunečnic

FILM 24.6.2007 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to uplne luxus film sice zadnej krvak ale neva bylo to mega strasidelny a s mou oblibenou hereckou je to ten nej film!!!!! =))))) *1* *2* *15* *3* *5* *4* *1*
  • Hmm?!

    No tak pravda je ze kristen tam hrala fakt dobre ale nestalo to za nic videla jsem i horsi a strasidelnejsi filmy
  • sarinecka14

    něco o tom filmu

    U toho filmu sem se málem p*****a strachy a to sem na to koukala za bílího dne a co by bylo asi večer *10* *10* *10*
  • sasa483

    prosím o radu

    nevíte někdo kde se tento film dá stáhnout v angličtiě? poraďte prosím *3*
    • sarinecka14

      Re: prosím o radu

      proč v angličtině????
  • hrůza

    No tak tenhle film vážně stojí za prd, efekty strašný, děj taky. Takovou blbost sem dlouho neviděla. I když tam hraje Kristen je to hrůza.
    • your-darling

      Re: hrůza

      jo horor to neni..ale strašně se mi líbí konec..A Kristen tam hrála fakt dobře...
  • lolo005

    super...xDDD

    tady ten film jsem viděla nejmíň 100x...moc ho miluju...xDDD
    • vashley

      Re: super...xDDD

      Miluji tenhe horor *14* je strašně děsivý už jsem ho viděla 3x zatím ale budu se na něj dívat ještě asi 100x *14* *14* Miluji ho! *15* ale ty příšery bch mít v bytě nebo domku nechtěla...ble *4* *1*
  • lidus5

    pomoc

    Prosím kde to mám stáhnout?! Já to hledala na uložto, ale nemůžu najít.... díky!
    • Re: pomoc

      čau, pošlu ti odkaz a tam to stáhneš...akorát musíš mít registraci... a jinak co se fimlu týče, mě se líbí :) *3*
    • vashley

      Re: pomoc

      kup i DVD na 99 ,- na bontonland.cz *3*
  • bellinka

    wow

    no ja uz to videla 2x§..no ty kraso nemuzu z toho!..sice zadna krev ale je to strasidelny!..emohla jsme z toho spat ty kraso§..pri pomysleni ze mi enco keze po stene?..fuuuj!
    • your-darling

      Re: wow

      jestli si z tohohle nespala tak ti doporučuju Pád do tmy..mazec ..partu holek zaživa seřerou příšerky z jeskyně..
      nebudeš moct jít asi z pokoje do pokoje... *4* ..fakt zkoukni to..
    • peggy20

      Re: wow

      ty kráso!§ tak to je fakt krutý! tak na to nečum ne! bože todlec ja nechapu!
  • kikines

    hm

    Taky bych to mocičko chtěla vidět *8*
  • bella1

    odkaz

    Jasně je na netu www.ulozto.cz já si ho tam taky stáhla a je v bezva kvalitě *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit