Přejít na výpis diskuzí

Útěk z vězení (TV)

FILM 8.4.2007 
241 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • terezzka2

    Bude to zajímavé :)

    Nevím,ale měla by prej bejt odvysílaná tento rok :) Každopádně je 3 zajímavá :) Prozradím jen,že Sářinu hlavu pošle jedna nejmenovaná Lincolnovi,ale ve 4 Sára zase žije :) A že to Michael v Sone nebude mít fakt jednoduché *16*
    • Re: Bude to zajímavé :)

      Už zitra na nova cinema ..takže 2. dubna...těšímse! *14*
  • Re: ....................

    nevíte kdy zacina 3.rada??..prosim napiste
    • Re: Re: ....................

      To bych taky ráda věděla, prosím Vás lidičky, víte to někdo?
      • pitrisa

        Re: Re: Re: ....................

        Někdy v březnu na Nově!
  • Lidi, lidi.....

    Lidi klídek, nechápu vás, kteří tady vykřikujete kecy typu " Sára umře ve třetí sérii, na 100% to vím" Proč to řikáte, když jsou to totální výmysly??? Já jsem například viděla zatím všechny díly a už se těším an zítřejší.....a něco jako, že Sára ve třetí sérii umře sem zatím teda nepostřehla....Zamyslete se nad tím, co vám přinese to, že ze sebe budete dělat chytráky co si informace vycucali z prstu...
    • Re: Lidi, lidi.....

      Hej,hej.Sara neumře,to máš pravdu,ale lidi maji asi namysli,tu část,kdy si to Michael,Sofia,Sucre atd myslí,jelikož jim tak bylo řečeno,aby je popohnali .. =). *4*
    • ivetka936

      Re: Lidi, lidi.....

      Sára opravdu zemře, nevím teda jestli ve 3. řadě, ale viděla jsem asi 3.díl 4.řady v angličtině s titulky a vím, že tam Michael říká, že zabili ženu, kterou kdy v životě miloval a pak tam řekl, že to je Sára.
      • ivetka936

        Re: Re: Lidi, lidi.....

        Ale nejspíš si to jen myslí, já viděla jen ten jeden díl, tady lidi pak mluví o tom, že žije.
        • Re: Re: Re: Lidi, lidi.....

          lidi... lol na vás :-D sára neumře... to spíš možná michael... po matce má totiž nějakej nádor, a to znamená, že umře mladej (jeho matka umřela v 31) ... proslýchá se, že sára bude těhotná a michael umře
          • dancik.cz

            Re: Re: Re: Re: Lidi, lidi.....

            "Proslýchá".... nač věřit někomu... Nejdříve se mrkni sama *15*
  • 4 serie

    Už koukám na serii, ze začátku mě to moc neba, ale nějak to zase začalo mit šťavu. Jen mě sere to co se stalo s bellickem *9*
  • utěk z vězení

    ví někdo kdy se bude vysílat třetí řada utěku z vězení? *3*
    • Re: utěk z vězení

      Ahoj,3.séria momentálne beží na slovenskej JOJ-ke,tak ak ju chytíš.....
      Nové diely sú super:-).
      Pa
  • další série??

    Lidi chcete aby byla i další série (5.)?? nebo si myslíet že už by to bylo zbytečný natahování děje??
    • drobekkk

      Re: další série??

      až na to, že ona už je 5. série....víš?? *1* *3*
  • jojo72

    MILUJU WENTÍKA

    Prosíím přidejte se do prison break ať má přes 1000 fanoušků.Děkuju *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *5* *5* *3* *3* *1* *1* *1* *1*
    • Re: MILUJU WENTÍKA

      klidně se přidám co je k tomu potřeba čau
  • mikel

    MILUJU WENTÍKA

    Jestli Sara umře jsem ta NEJŠŤASTNĚJŠÍ fanynka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • respect.bitch

      Re: MILUJU WENTÍKA

      Sára umře,,, *15* ve 3.serii
      • Re: Re: MILUJU WENTÍKA

        Nene
        • Re: Re: Re: MILUJU WENTÍKA

          presne *1*
  • 4.rada

    taky se moc tesim na 4.radu...snad si ji budu moct brzo stahnout na netu...sem hlavne zvedava jak se sara vrati zpet do serialu bude to dost zajimavy...uz abych to videla *14*
  • k-baro

    3 rada je nejlepsi..

    Uz jsem videl skoro celou 3 radu a musim rict ze je fakt dobra a hodne zajimava.. myslim ze moc lidi necekalo ze Sara umre ale aspon je to poradne zajimavy uz se tesim na 4 radu ktera ma mit premieru v zari...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší