Přejít na výpis diskuzí

Útěk z vězení (TV)

FILM 8.4.2007 
241 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Portorikinech

    dámy ja nevim jak vam,ale me se nejvic libi ten Michaelův spoluvezeň! *5* *14* *3*
    • Re: Portorikinech

      to musim souhlasit... Fernando je dokonalej... Tedy pokud tady nebylo myšleno, žže se ti líbil Patoshik ...=D
    • Re: Portorikinech

      No ten spolu vězen neni tak špatnej,ale mě se stejně nejvíc líbí Scofield(Miller)no je to tvoje věc kdo se ti líbí *1* *1*
    • Re: Portorikinech

      me se teda spoluvezen nelibi
  • super

    serial je to super..a taky kdyz sem videla jeden dil,musela sem si pustit dalsi,ale ted jsem ve treti rade a je to na pytel,protoze musim cekat az to prelozej
  • je to super

    Prison break je fakt dokonalý seriál vždycky sem u toho napnutá a když to zkončí nemůžu se dočkat na další díl a taky je super obsazení herců třeba Wentworth Miller je fakt mooooooc pěknej *1* *4* *14* *14*
  • THE BEST OF:-*

    Hej, lidičky, tak tohle je upa nej seriál kterej kdy na tehle zemi byl, mega supr je. Na druhou sérii sem se dívala celej den. Už netrpělivě čekám, jak to s Michaelem dopadne. Je taaaaaaaak krásňoučkej..zlatooo:-* *14* *3*
  • Escape is just the beginning

    NEJLEPŠÍ SERIÁL, CO KDY BYL V TELEVIZI!!! *14*
  • PB

    Ja jsem shledla cely 2 serie + 3 dily ze 3 serie ..mimochodem ten dabing na nove je strasnej!!..koukam na to porad dokole driv se mi libili Lost ale nejak se z toho stava kravina ..ale prison break je porad supr jsem zvedava jak se 3 serie rozjede *1* *15*
  • ....

    nejvíc BEST seriál.... *14* *14*
  • Prison Break

    nevíte někdo, kde bych mohla sehnat pár dílů(2 jsem propásla) *9*
    • Re: Prison Break

      ja taky :( neviiiim
  • Prison Break

    Naprosto fantastický seriál a ti krásní herci tomu dali korunu:) Je to jak závislost, čekat celý týden na další díl :(( Sháním to na DVD, nemáte to někdo?? *9* *9* *9*
    • Re: Prison Break

      ahojky ja Prison break mam na DVD 2 cely serie + 3 dily ze 3 serie tak jestli mas teda zajem tak mi napis na email a nejak se dohodnem *4*
  • Scofield

    Já jsem se do něho přímo zažrala!!!!! Viděla jsem to asi před 3 měsícema 1. sérii a jsem z toho paf. Teď jsem zrovna zkoukla další a jsem nadšená!!! Žeru Scofielda, ten jeho nádhernej kukuč!!!!!!!
    Musím ale přiznat, že se mi i hrozně líbí LJ!!!! *14* taky k nakousnutí!!!!!!
    Moc se těším, až to budou dávat na Nově. Říkala jsem o tom kámoškám, ale nikdo to nezná, tak jsem jim to doporučila!!!! Fakt se nemůžu dočkat!!!!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit