Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepsí seriál a muj nejoblíbenejsí jsou Prátelé,ziadny iný na neho proste podle me NEMÁ !!!!
  • Toto je seriál lidi a ne ty nase fekálie typu Panelák,Ordinace v ruzové záhrade,Gympl s (ru)cením omezeným,Chlapi neplacú alebo Cesty domu,to jsou úplne a totálne o nicem seriáli oproti F.R.I.E.N.D.S !!!!
  • Aspon jeden jediný normálny seriál jsou Prátelé podla mna.Ostatné vsetky seriáli,co existujú sú kraviny a blbosti
  • Já taky miluju Prátelé je to ten nejlepší seriál na svete a nikdy neomrzí,dá se na nej stále koukat.Nejlepší z celé šestice teraz vypadá Jennifer Aniston ,jinak všichni jsou super
  • Přátelé mi naprosto od základů zmenily zivot milujuje a je mi tak trochu lito jak z nich nekterí vypadaji ted :-( sou nejvetsí serial vsech dob a minimalne padesat let este budou :-) a moc si preju aby sem mela taky takove pratele jako jsou oni *14*
    I LOVE YOU FRIENDS *14*
  • Jedinej dobrej seriál jsou Prátelé na který se dá dívat,žiadny iný na neho proste nemá!!!! *4* *3* *14* *14*
  • Úúúúúúúplně nej. nej, nej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Naprosto souhlasím nejlepší seriál jsou Prátelé,žiadny iný na neho nemá *4* *3* *1* *1* *1*
  • Nejlepsí americký seriál je tohle.Ne jako ty nase fekálie typu Panelák,Búrlivé Víno,Ordinace v ruzové záhrade nebo Cesty domu,to jsou úplný H*VNA oproti seriálu Prátelé
  • Priatelia to je ten najlepší seriál zo všetkých,milujem ho

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit