Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ALE MAM

    MAM PRETOZE ICH POZERAM STALE NA VIDEOKAZETE JE TO MOJ NAJ SERIAL,FRIENDS. *4*
  • PROSTĚ JE MÁM NEJRADŠI NA SVĚTĚ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ALE POŘÁT MOJE MILÁČKY NEMÁŠ RADŠI NEŽ JÁ.
  • Friends

    Friends-Priatelia je naj seriál na sveťe nikdo ich tiež nemá radšej ako ja pretože ich pozerám vždy ked prídem zo školy mám všetky časti,I LOVE YOU FRIENDS. *4*
  • JSOU MOJI

    A TO MI VĚŘTE ŽE NE
  • JSOU MOJI !!!!!!!!!!!!!!!!

    AHOJKY CHCI VÁM ŘÍCT ŽE MOJE MILÁČKY NIKDO NEMÁ RADŠI NEŽ JÁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
  • FRIENDS

    Priatelia je ten najlepší seriál nedokázal by som si predstaviť bez neho deň super pozerám ho rád a stále aj herci,čo tu hrajú sú naj ja moc seriály nepozerám skoro vôbec,ale toto je môj najoblúbenejší zo všetkých ostatné ma nezaujímajú hodnotím ho na 100%. *4* *3* *3* *5*
  • přátelé

    to já jsem teda s tebou, taky jsem na žádný díl nezapoměla a ukaždého se řechtám jak kůň protože to jinak ani nejde *15* *15* *15*
    • Re: přátelé

      jo je to best best best best best best serial mam tam vsecky mocinky rada!!!! *14* *14* *4* *3* *9* *4* *15* *1* *1* *3* *14*
  • trojanko

    trojanko

    přátelé super *5*
  • tery-lovely

    přátelé

    přátelé sleduji pravidělně a jako zatim snad nebyl díl při kterém bych se nudila myslim si že je to i češkým dabingem *15* ale je to bezva serial *1*
  • muck

    jsou skvělí *15* *15* *15* *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit