Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Piráti z Karibiku-na konci světa

    Ahojky chtěla jsem se zeptat lidiček , kteří na tomto filmečku už byli jestli to bylo i s českým dabingem ?
    Prosím napište mi odpověď na mail.
    Díky Verča *3*
  • :-)

    ...ten konec je nejhorší *9* nejhorší je to, jak Orlando musí odjet a nechá tam Elizabeth samotnou:/ Já sem se u toho v kině rozbrečela a uklidňovali mě asi hodinu, pač mě tam je Orlanda děsně líto *9* *9* TAkže sem děsně ráda, že bude pokračování, protože tenhle konec byl opravdu hnusnej *3* *9*
    • Re: :-)

      Jo a ty na to jdeš ještě čtyřikrát abys mohla bulit ještě wíc... :o)
    • Re: :-)

      ahoj chtela jsme se te zeptat ono má být pokračování????jestli ano tak se asi zblázním:)
      • Re: Re: :-)

        Tohle nikdo neřekl!!!!!!!!! Jestli bude pokračování se zatím NEVÍ, tak nevím co zase blázníte. Je sice pravda, že si filmaři nechali zadní vrátka otevřená, ale podle mě to takhle už nechají.
  • milashkuju to

    Nejlepší v celim filmu je Orlando *14* *14* Hrozně moc mu to tam slushankuje, hlavně na konci v tý červený košili a s tim šátkem, takže lidi pokud budete někdy někdo mít jehoho fotku s tim šátkem, tak mi jí pls pošlete na mail *15* *14* díky *14* Jinak Jackovi to tam taky slushí, ale ne tak jak Orlimu *8* *4* *14*
    • Re: milashkuju to

      Teda ančo... :o) Já si myslim, že Orlando neni tak strašněj, ale nejkrásnější taky neni! :o) Jako ty co říkaj že Johnny depp je hezkej jen w pirátech tak je na omylu! *4*
      • Re: Re: milashkuju to

        Úúúúúplně s Tebou souhlasím. Mě osobně se nejvíc v tomto díle líbil Jackův otec(Keith Richards) *1* *1* *1*
  • Trojka

    Trojka je nejlepší ze všech tří dílů, ale jednička i dvojka jsou taky super *1* *15* A nejlepší je Johnny Depp
    alias kapitán Jack Sparrow! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Trojka

      tak to určite máš náky jeho plagáty? *3* *3* *4*
      • Re: Re: Trojka

        Trošičku ti poradím: Kup si Pevnost SPECIÁL a v ní máš 14 plakátů(ne plaGátů)a skoro všechny z trojky.
        *1* *1* *1*
  • Piráti

    Strasne se mi libi pirati3 akorat me desne sere ze se Will stane kapitanem Bludneho Holandana *16* Jinak je to strasne supa film.. *14* *14* *14* *14* *14*
  • PzK:Nks

    Johnny Depp i Orlando Bloom jsou oba v pirátech strašně sexy!!! *14* *14* Ale naštvalo mě že se Will stal kapitánem Bludnýho Holanďana *16* *9*
    • Re: PzK:Nks

      no...to me taky a jak ho Davy jones probodnul tak jsem se neudržela a malem sem vyskocila a probodla srdce davyho jonese misto Jacka *14*
  • uzasny

    zdar lidi.....uzasnej film vydela jsem ho vcera a je fakt uzasnej akorat ze me nasral ten konec,ze se Will musel stat tim kapitanem...ale s tim satkem je fakt sexy..tak kdyby nekdo mel tu fotku jak je v satku tak mi ji prosim poslete na email gallacher@seznam.cz
    diky
  • Johnny Depp je nejjjj

    jejda.. Johnny je plostě nejlepší herec... uplně ho zbožňuju.... Johny *14* *14* *14* to je blbý že nemužeš přijet do český republiky a mohl by si mi alespoň třeba napsat tvůj e-mail??? *15* *15* *15* *14* *14* *3* *1* *5*
  • Miluju jacka sparrova

    Johnny( jack sparrow) je fakt sexy je to muj nejobibenější herec a prosím tě Johhny chtěla bych tě jednou vidět prosím dej vědět a přilet do české republiky *14* já a moje kamarádka jsme do tebe upe blázni máme tě fakt všude,ale prosím nikdy nepřestan natáčet piráti z karibiku je to fakt šupa.... *14* *14* *9* *4* *3* *1*
    • Re: Miluju jacka sparrova

      Dear Nijunka,
      sorry, but I can´t come to the Czech republic. SORRY!!! *14* *14* *15* *4* *9*
      • Re: Re: Miluju jacka sparrova

        Drahá Nikolko Seidlerová: Je to tak průhledný!Zvlášť když si k tomu jménu JohNNy(má ve jménu 2 N*9*)Depp napíšeš svůj e-mail. Příšťě si vymysli něco chytřejšího. *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: Miluju jacka sparrova

      Dear Nijunka,
      sorry,but I can´t come to the Czech republic. SORRY!!!!! *14* *14* *13* *4*
  • Moc pěkný herec

    Johnny je fakt hezký herec a v pirátech se mi líbí nejvíc. Je to kus chlapa ! Jednou bych ho chtěla potkat *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit