Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je něco!

    Moc mě ten díl zajímá jenže co tam bude, Will má lod Jack jel někam do davy johns a ten čínan jsou už mrtví ne? *7* *7* *7*
  • U mě je ten film napůl- dobrej i špatnej, ale je nejlepší ze všech čtyřech
    pirátů *5*
  • :-()

    4. díl je Atlantic a prej nemá navazovat na předchozí díly.Těšim se na nový dobrodružství!Ale je to škoda že budou za tak dlouhou dobu.To mi už bude 16
  • ***

    Doprdele už mě neserte!! Když se vám Zac nelíbí tak ne tak se na něj nedívejte...magoři blbí...držte huby...se jenom furt jak u blbečku na dvorečku opakujete...idioti
    • your-darling

      Re: ***

      Doprdele se taky do toho sereš...
      Nikdo se na něj nekouká jestli sis všimla..
      Jenom se tu mluví o tom,že je to debil a zkazí piráty,ale že na něj někdo kouká??o tom tu nepadlo ani slovo.. *13*
    • lulisek

      Re: ***

      budem se na nej muset divat kdyz se nasral do piratu... zkazi celej film.. aspon ze tam je Johnny..
      *14*
  • nikola126

    tk co

    takže to znamená žhe ve 4 nebude hrát keira ani orlando??????ale johny tam hrát bude žeo????
    • lulisek

      Re: tk co

      jj nastesti jo jinak by to nebyly pirati... ale muzikal ze stredni *16*
      • fanynka007

        Re: Re: tk co

        fakt je pravda že v p. bude hrat zac *7* *16*
        • fanynka007

          Re: Re: Re: tk co

          ale ja jsem četla že johnny tam hrát bude *14* *14* *15*
  • Mám tenhle díl ráda,ale osobně mi přijde nejslabší(zatím, nevím jak dopadnou ty další díly)z celé série.
  • terousek-depp

    boze

    Jako jestli tam bude Zac a Vanessa tak myslim ze tady budou vsichni se mnou souhlasit ze ten film akorat tak pokazi.At si hrajou v tych svych filmech jako je HSM a dalsi picoviny kdyz nektere ty pipinske cuzy na to leti ale at rychle padaji z piratu nemaji na to. V herectvi sou totiz uplne nuly. *8* *8* *16* *10*
  • vejushka

    Padavky

    Hele Všichni přestaňte urážet Zaca a Vanessu. Já je mám ráda a HSM taky. Mimochodem co jste dokázali, že takhle hnusně je napadáte? Nemáte právo jim nadávat. Oni se stali světovými herci a vy? Vy jste jen padavky, které neuměj nic jinýho než jen nadávat a v životě z Vás nic nebude. *15* *1* *1* *13*. Jste nechutní.
    • your-darling

      Re: Padavky

      Kolik ti je bože..oni sou světový herci možná tak půl roku po HSM a tim to končí...Pojem světovej herec..to přiřaď spíš k Johnymu Deppovi,nebo Angelině Jolie,ale ne k nim..neberu ti názor,že sou dobrý,ale vidíš většinu ne..kdo to má v hlavě v pořádku,vidí,že sou to dementi...SLÁVA PRACHI A NIC VÍC...
      *5*
  • suprise

    zac

    Já teda četla, že tam bude hrát jen Zac a to syna Jacka
    • paulika8

      Re: zac

      co ale zac to vsetko pokazi... *5* suprise
    • Re: zac

      Hele kurva stímhle na mne nechod ze tam bude hrat nejakej Zac protste kdyby tam hral nebylo by to proste ono takze kurva takze zadne kravyny uz tu nepiste ze tu budede hrat Zac a podebne jasne
    • Re: zac

      Syna?? dyž už ta dceru ne? *1* *1*
      • mikes38

        Re: Re: zac

        ja sem cetla ze Zack a Jack by meli bejt brachove doufam ze bude platit to co rekli vis ze to byla kachna a Zack tam nebude *1* *1* *1*
  • piráti

    kdy budou piráti z karibiku4 na filmových plátnách

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit