Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wendy92

    Piráti 4

    Piráti z Karibiku 4: Johnny Depp oznámil název a premiéru!!!!!!!!!!!
    Léto 2011 bude ve znamení Pirátů z Karibiku 4, pod názvem Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides!!!
    Více se dozvíte na betty-johnny.blog.cz
    (Všichni fanoušci Johnnyho a Pirátů povinně podívat!)
  • fanynka007

    Re: Re: Re: tk co

    ale ja jsem četla že johnny tam hrát bude *14* *14* *15*
  • fanynka007

    Re: Re: tk co

    fakt je pravda že v p. bude hrat zac *7* *16*
  • mikes38

    Re: Re: zac

    ja sem cetla ze Zack a Jack by meli bejt brachove doufam ze bude platit to co rekli vis ze to byla kachna a Zack tam nebude *1* *1* *1*
  • mikes38

    Re: Re: Efron a Hudgens tam nebudou na 150%

    po deseti letech jak je tam kiera s tim klukem je dohravka 3
  • lucka3737

    Re: Re: P.O.T.C 4

    jj Piráti z Karibiku 4 určitě budou..možná i 5ka potom.ale strašně mě mrzí že tam možná nebude Keira a orlando..strašně si to přeju aby tam byli!!!a jestli tam bude efron tak ty piráty pokazej uplně nejvííc!! *10* jo ale na tom profilu tady je napsáno že se to dokončí v roce 2012 ale já slyšela v rozmezí 2010-11 takže to možná bude dřív už.. *4*
  • nika.

    -------

    S Efronem a bez Blooma? Sorry, tak to nejsou piráti....Ostatně já už bych 4 nemusela, dyť to mohlo skončit už po 1....no, dobře, 3 byly moc fajn, ale v nejlepším je fakt vhodný skončit.
  • sucharek

    Re: Re: Re: Re: kordelie

    konecne tu ma nekdo pravdu s tim hnusakem efronem!!!jestli to neni holka tak je to prinejmensim teplous!!
    doufam ze ten slizkej efron tam hrat nebude! *13* *13* *9* *9* *9* *9* *10* *10* *16*
  • Re: Re: Efron a Hudgens tam nebudou na 150%

    ale to jak tam keira stoji po 10 letech se svym synem a vyhlizi blooma je na konci 3
  • Re: Efron a Hudgens tam nebudou na 150%

    jasně, proto mam trailer kde kiera a bloom jsou ve čtyřce. jasně tam je napsáno po deseti letech a kiera tam stojí se synem a vyhlíží blooma. Ale všude píšou že tam hrát nebudou, tak sem asi magor a nebo si z nás dělá někdo prdel
  • piráti

    kdy budou piráti z karibiku4 na filmových plátnách
  • Re: zac

    Syna?? dyž už ta dceru ne? *1* *1*
  • pjka007

    ...

    no myslím si, že kdyby tam hrála V nebo Z tak by to byl děs a navíc oni by se zlomili jak papír kdyby proti nim někdo hodil šavli nebo je shodil do vody takže si myslím že je to blbost a souhlasím s Jackie prostě je to blbost a dál to řešit nebudu
    když už by tam měl někdo být tak spíš už někdo kdo předtím nehrál ale půjde mu to tak to jako jsem pro ale rozhodně proti Vaně a Zac...!!! *5*
  • wendy92

    Efron a Hudgens tam nebudou na 150%

    Takže lidi pro všechny: zac efron ani vanessa hudgens ani nic podobnýho tam hrát NEBUDE!!! Byl to jenom drb, kachna, vymysleli si to stejně jako dalších 10 věcí!! a každej na to dycky naletí..pokus to nebude z úst producenta, reřiséra nebi scéníristů tak si to někdo vymyslel...jedinej kdo je jistej že tam bude je johnny depp.. keira a orlando tam bohužel taky nebudouu. takže žádnej efron a hungens prosím..
  • suprise

    zac

    Já teda četla, že tam bude hrát jen Zac a to syna Jacka
  • miku.bou

    Re: ja uz sem z toho magor

    prosimte je to kec prece je tam nebudou davat!!!! ae nekde sem cetla ze je mozny ze tam bude hrat Zac nebo Vanessa ja uz nwm!!! ale vim nazev! "Pirates of the Caribbean:Fountain of Youth" *3*
  • ja uz sem z toho magor

    lidi ja v tom nemam jasno bude tam hrat efron a vanessa nebo ne ja uz z toho blbnu nekde rikaj ze jo nekde ze to je kec tak jestli to tady nekdo vi tak prosim odepiste dekuju
  • Re: šmarjááá

    no to mas pravdu jestli tam bude zac a vanessa tak to bude propadak jako krava nekdy premyslim jestli tam nechtej rovnou dat cely HSM to by me klepla pepka
  • Re: pro vejushka

    uplne s tebou souhlasim
  • miku.bou

    Re: zac

    jo to sedí =D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit