Přejít na výpis diskuzí

Panelák

FILM 5.9.2008 
113 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Ema chcel by som sa velmi s tebou stretnúť, ale keď nám to nedovolia, škoda. Som kvôli tomu aj smutný niekedy. Máš ma rada ešte ja teba áno, možme si aspoň takto občas písať, ale tiež by som sa radšej v reálnom živote s tebou stretol, posielam ti pusu a nehnevaj sa na mna prosím ťa
  • Extrazumpa si ty a ten velky hnoj co
    mas v tej obrovskej a mozno mam 9 rokov ale nato ze mam len 9 rokov tak niesom taka pi*a ako ty
  • Luky1987
    ema milujem ťa myslím to vážne, velmi rád si s tebou píšem a chcel by som sa s tebou moc stretnúť som z toho niekedy sklamaný, že nemôžme fakt :(
  • A mne je jedno ze si taky hlupak a pre teba som pani sami
  • Luky1987
    Panelák, Búrlivé Víno, Chlapi neplaču, Ordinácia v ružovej záhrade atd. všetko hovadiny. Ja ten náš súčasný slovenský seriálový hnoj vôbec nesledujem !
  • Luky1987
    Ahoj ema, ako sa máš v práci čo nové, darí sa ti ? Ja celkom to ujde ako kedy. Keď už sa nemôžeme stretnúť prajem ti úprimne v živote aj osobnom všetko len to najlepšie, mám ťa rád *14* *14* *14* *14*
  • Ďakujem si zlatý a sladky ako medicek ty moj medvedik☺☺a aj ja ti prajem vela uspechu v zivote a nie len tom ale vo vsetky veciach posielam ti pusu cau
  • Luky1987
    Ema milujem ťa a mám ťa fakt rád láska moja. Už sa teším ked budeme mať spolu aj sex atd. Ako sa máš, ja som teraz v práci a ty ?
  • Nechapem preco sa teraz hadate a nikolas preco mu hovoris ze moji rodicia,pribuzny umreli proste pochop ze mam rada lukasa!
    • Luky1987
      Ema aj ja teba láska a prajem ti v živote len to najlepšie, ty si to zaslúžiš
  • Luky1987
    nikolas mokranovy prečo ma nemáš rád, ja som dobrý človek a nevadí mi vôbec, že si s emou píšem práve naopak som rád, že si s ňou môžem písať. Mrzí ma, že sa jej toto stalo s rodičmi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit