Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdo

    jak se v realu jmenuje plsky magda??? a lucka????
    *15* *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
    • Re: kdo

      lucka je ivana jirešová a magdu nevím..
    • Re: kdo

      ikdyz nechapu proc si to nevyhledate na netu tak magdu hraje marketa plankova a lucku ivana jirešová
  • lissa12

    ?

    nevite nekdo jak se jmenuje ten zachranar co ted chodi s Luckou??
    • Re: ?

      radim*3* ,v realu je to Petr Vágner!
  • b.e.t.u.l.i

    kdo?

    Kdo hraje martina císaře? *4*
  • nove diskuzni forum

    Vzniklo nové prehledne diskuzni forum o ordinaci 2. Více najdete na http://ordinace-v-ruzove-zahrade.ne t. Shanime moderatorky/moderatory. *3*
  • williamek

    Prosím

    AHoj mohla bych dostat podpis od doktora hanáka prosím napiš mi na kackahasoova@seznam.cz *7*
    • hudy

      Re: Prosím

      A od koho bys ho tady proboha chtěla dostat? Napiš mu do divadla (tam adresu bohužel neznám) nebo na adresu Novy a přilož obálku se známkou a zpáteční adresou.
  • dansa

    věda

    Vy s toho dělate takovou vědu prostě uš nechtěl hrat v ordinaci a je to ne my ho nutit snad nemuzeme ale on nezemrel ale to bylo jenom tak ale je to tam bez něho o hodně lepši ne si teda mislim ja a misliz ze si to mislite aji vy protoze s nym to tam bylo strašny *10* *10* *10* *13* *13* *13*
    • kachnaves

      Re: věda

      Nauč se psát omg *15* *15* *15*
    • hudy

      Re: věda

      Tak si myslím, že než někam začnu veřejně psát, tak se pořádně naučím český jazyk a zejména vyjmenovaná slova po M, abych si neuřízl(a) takovou příšernou ostudu jako právě ty! *13*
  • ??

    AHOJ...PLS VAS JAK SE MENUJE (TA) HOLKA KTERA HRAJE KATKU?? *7*
    • hudy

      Re: ??

      Jmenuje se Michaela Doubravová.
  • williamek

    jméno

    ahoj jak se prosím vás menuje dr hanák odepište na email kackahasoova@seznam.cz
    • hudy

      Re: jméno

      Ahoj. jmenuje se Radim Fiala.
      • 10-58

        já mám moc ráda martina holce on je tak sladkej
  • Munzarová je dobrá!!!!!!!!!

    Vy ste fakt tragédi, Bára Munzarová neni ošklivá a v ordinaci je skvělá, vy trapáci!!! Vyhodit by spíš měli toho debila Bahula!!! Ať si táhne zpátky na Slovensko odkuď přišel!!! *8*
  • b.e.t.u.l.i

    ..

    nevite nekdo jak bych se tam mohla dostat a hrat tam?
    • Re: ..

      jo ja vim ja tam vypomaham vis ahoj odepis *3* *3*
      • williamek

        Re: Re: ..

        prosím odepiš *4*
      • williamek

        Re: Re: ..

        Ahoj jmenuju se Kačka chtěla bych se zeptat jestli bys mi neposlal podpis Dr. Hanáka když tam pracuješ odepiš na kackahasoova@seznam.cz AHOJ KAČka
    • Re: ..

      jo ja vim ja tam pomaham ahoj a odepis *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit