Přejít na výpis diskuzí

Nespoutaný anděl

FILM 7.9.2010 
83 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepší telenovela žádná jiná se jí nevyrovná :) ♥
  • nejlepší telenovela co jsem kdy viděla...Maite a William jsou dobří herci a slušelo by jim to spolu :)♥
  • Anděl?
    Nejkrásnějsí telenovela všech dob!:3♥ Nejenže tam hráli skvělí, krásní herci/herečky, tak taky to bylo úžasný!♥ Úplně jsem brečela jak to skočilo :( Ale hlavní je že to skončilo šťastně!♥ Marichuy a Juan byli úžasnej pár. Je škoda, že spolu nejsou i v reálu:( Ale i tak byli nejůžasnější!♥ Kéžby tu telenovelu začali dávat od začátku:)♥
  • pro me je nespoutany andel vsim na svete nikdo by me od nej neutrhl mam rada maricuj,chuana migela,majitu,chuanita atd... jsem moc rada ze jsem tuhle telenovelu poznala a prala bych si abych se mohla jednou stretnout s maricuj a chuanem migelem moc to by byl muj sen kez by se splnil *14* *14*
  • úžásná telenovela :) ♥♥♥
  • ta telenovela je prostě super nemusela by nikdy skončit
  • skvělá skvělá skvělá ! :)
  • miluju tu Telenovelu <3 William a Maite nejlepšííí <3 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • miluju nespoutaného anděla je dobry a je super *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Já koukám na nespoutanýho anděla a je to moc hezká telenovela.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit