Přejít na výpis diskuzí

My děti ze stanice Zoo

FILM 29.8.2007 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ach ty názory ...

    mě se knížka děsně líbila, ale konec mě děsně stresoval knížku jsem četla 4krát a je o hooodně moc lepší než film nevim co si myslite o tom vy ...ty názory s většinou nesouhlasím, nemyslim si že by chtěla byt zajimavá,ale byla prostě v takové společnosti a většinou to dělala jenom ze zoufalství fetáky za nic neodsuzuju docela je chápu ono není zrovna lehký dostat se z toho, kdo drogy nezkusí nepochopí, nemyslím tím třeba trávu ale aspon zkusit ty prášky cappis mandrax no prostě LSD i haš je v podstatě dobrej,ale s pocity u háčka se to nedá srovnávat, zkoušela jsem, vím o čem mluvím ...já jsem si ale nikdy nepíchala, protože se toho bojím a udělala jsem dobře, píchání je ještě větší svinstvo než šnupání ono to není to samý když šnupáš ...neřekla bych že je to tak hrozný a závislost nwm jesli by se vůbec dostavila, Christiana se z toho nedostala celých 20let vždycky do toho znovu spadla po hlavě a nikdo už se jí nakonec nezastával...Nemáte někdo nějaké fotky Christiany ?kromě těch z filmu ?jestli jo napište mi kdyžtak prosím někdo na icq 499-732-907 jsem celkem často online, hlavně o víkendech *3* *3* *9* *13* *13* *13*
    • Re: ach ty názory ...

      myslím si úplně to samé až na to že drogy jsem ještě nezkoušela.protože když se nad tím zamyslíš vždy chceš udělat nebo aspon zkusit to co ostatní.ostatně když jsem knížku dočetla ne aby mě od toho odradila spíš mě něco takového začalo lákat.ale musím říct že obdivuju co všechno byli schopni udělat proto aby měli na drogy mám na mysli krádeže a prodávání se na ulicích.taky to že se i přes to všechno s detlevem pořád tak měli rádi.ale jednou v knížce napsáno nebylo to dítě které porodila jí později odebrali protože začala zase znovu s heroinem.a je škoda že s detlevem už pak nebyli spolu protože ona byla u babičky a tety kousek od hamburku a už se nikdy neviděli.
  • terca86

    Knížka je lepší

    Film sem viděla a jako knížka je o dot % lepší..což bylo jasný..ale jinak doporučuju oboje *3*
    • prasatko568

      Re: Knížka je lepší

      Knížka je opravdu lepší. Když jsem se podívala na film byli tam jiné věci než v knížce.. Bylo to jinačí ale prostě kniha je v mnohém lepší.. Dokážeme si to lépe představit..:) *3* *3*
    • Re: Knížka je lepší

      tak já film neviděla....ale žádná knížka mě za srdce este takhle nechytla... *14*
      • Re: Re: Knížka je lepší

        nápodobně *14*
  • super

    Kniha i film jsou super,ovšem jak už bylo mnohokrát řečeno,kniha je o moc moc lepší.Ve filmu postrádám spoustu informací a věcí, co byli v knize.Je toho tam skutečně málo i když to trvá dve hodiny.Zkrátkay film je fajna,ae to pravé ořechové je si přečíst knížku,teprve pak pochopíte všechno co se kolem Christiane dělo.Velmi intenzivní čtení,je tšžké se odtrhnout...Ve mě to zanechalo spoustu pocitů,příjemných i děsivých.Doporučuji přečíst knihu... *3*
  • Sháním film-my děti ze stanice zoo

    Zdravím,už delší dobu sháním snímek,jehož
    název je vepsán jako titulek a vlastně se týká diskuze:).
    Na internetu ani v normálních DVD prodejnách nemohu tento film sehnat.
    Proto se ptám,nemáte někdo tip,kde ho splašit?
    Předem díky! *4*
    • Re: Sháním film-my děti ze stanice zoo

      ahoj film :my deti ze stanice zoo poridite na www.csfd.cz
  • jak se jmenuje detlef prijmenim

    detska nevi de jaky ma prijmeni detlef?dystak napiste na email 1bella1@email.cz diiiiiiik *3*
  • ..

    četla jsem to dvakrát a film jsem viděla asi 100×... líbí se mi to, ale popravdě Christiane sem se na konci celkem bála :D Né povahově, ale vzhledem. Vypadala jako zombie a potkat jí někde v noci, tak bych se zbláznila :D Vim, že sou drogy svinstvo a když sem viděla film, řekla sem si, že si nikdy drogu nevedu :D:D
  • ThePiskoz
    Musím říct, že mě kniha teda více nachtla.
    Možná by to chtěla modernější verzi, protože teď už se režiséři nebojí ničeho.

    Můj názor! :-)
  • Uplne super film videla som ho v nemčine ale strašne super . ❤❤
  • Detlef

    Ahoj nemate nekdo fotku Detlefa moc o ni stojim!!!!Prosim
    • Re: Detlef

      Kup si knížku a tam je fotka Detlefa.Je tam i Babsi,Stella,Atze... *3*
  • ...

    Film je fakt jen pro lidi se silnym žaludkem...ale nelituju jich
    • Re: ...

      To jo já jsem to jenom přetáčela a bylo mi z toho docela šoufl ale později si ho určo pustim :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit