Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední 2

FILM 18.11.2007 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zac_and_vanessa

    Hi everybody !!

    Can not in your language, although nothing, but I believe that you will understand.
    When I was a minute off, I was looking on the Internet, where we have fans everywhere, and I decided that, for them to do at least happy that scrapping. I hope that you and I am comforted. When I had to translate some of the contributions from you, found that the circulating about me and what is not true:(. For example, that someone my own, or Vanessa ICQ. I can assure you that we really do not have ICQ, so that Who says that it is only trying to pull a tiny bit:). I hope that you all great and I hope to have you arrived Our next High school musical and you have it great joy, as well as we:) .. I slowly Good bye, I have nozzles me, or Vanessa time again We are happy to write. Keep the beautiful.

    Love Zac
    • _-kajuska-_

      Re: Hi everybody !!

      co to znamena?? *14*
  • hsm

    hej líbí se vám zac efron mě jo a jak *14* *14* *14*
    • Re: hsm

      bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
      *15* *15*
  • ivetka936

    Herci z HSM v ČR

    Chcete, aby byli herci z High school musical i v čechách? Máte šanci, zapiště se do této petice http://zefron.blog.cz/0804/petice Příští rok mají mít herci z HSM turné po Evropě, ale na naši zemi zapomněli, ukažme jim společně, že i zde mají spoustu fanoušků. Zapiště se.
  • hanka2341995

    Muzikál ze střední

    Je to super filmík! Moc se milíbí taneční kreace a ještě víc písničky!! Moc se Těšim až uvidim trojku!!
    Mějte se tu hezky!!!
    Zdravim všechny fanoušky kterým se temhle filmík líbí!! *3*
    • Re: Muzikál ze střední

      jj máš pravdu *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • nej film

    nej film *15*
  • Miley Cyrus

    Tak lidi teď mě zajímá váš názor pustila jsem si HSM2 4krát a něviděla jsem tam Miley Cyrus tak mě zajímá kdo?Tak ať sem dá fotku!Hele podle mě je to jenom to aby její milovanec fotr byl axtra tak tu kravinu vymyslel!!Mylka spívá jak prase!
    A Rozhodně není o mooc lepší jak Monique!OPodle mě je Mylka kráva století!
    • Re: Miley Cyrus

      ja jsemm ji tam videla!!!!!!!!!!!
    • Re: Miley Cyrus

      Miley tam je!!! Ale jen chcíli z blízka ji uvidíš uprostřed songu "All For One" Na konci jetam ale vidět jen sekundu.
    • Re: Miley Cyrus

      jj milka j ekráva lepší je hsm *3*
      • Re: Re: Miley Cyrus

        di se vycpat
    • hanka2341995

      Re: Miley Cyrus

      Miley tam fakt je na konci v žlutým ale je tam fakt jenom chvilinku *3*
    • vashley

      Re: Miley Cyrus

      *9* ANO JE TAM mILEY V PÍSNÍČCE "All For One" TAM TANČÍ TAK 5.VTEŘIN!!!!! *5* *5* *5* *5*
    • jessk

      Re: Miley Cyrus

      Hele, tak jestli si jí neviděla, tak ti s chutí můžu říct, že by sis měla zajít k očnímu *3* . Nekritizuj jejího tátu ani jí, ona tam fakt je *3* . Dala sem k ní do proflu fotky a měli by se tam co nejdřív objevit, jak tancuje u bazénu s písničkou All for one, má žlutý šaty *3* . Proč ti to ale vlastně řikám? Ty seš slepá, takže todle je úplná zbytečnost. A jestlim už si byla na kontrole a už aspoň vidíš něco, na ty fotky se koukni *3* .
    • Re: Miley Cyrus

      Miley není žádná ***** protože tam fakt byla..fotky tady: http://zac-efron-a-ostatny.blog.cz/ 0806/miley-cyrus-v-hsm-2 *5*
  • super

    naprosto miluju muzikál ze střední a miluju Zaca je to super doufám že bude aji 3 *14* *14* *14* *14* *14* *5*
  • tance a hudba

    jeto bezva koukat nati tance,poslo ti pisnicky *14* *14* *3* *3*
  • supííííš

    je to nej film...high school musical 1, 2, 3 *4* *14* *14* *14* *14* *1* *3* *15*
  • obrazky a dalsi

    Obrazky a videa z filmu muzete nalezt na
    www.triple-error.estranky.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit