Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední 2

FILM 18.11.2007 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělý filmík

    Tenhle filmík je úplně nejlepší. Jak jednička tak dvojka je super. Už se těším na trojku *1*
    • Re: Skvělý filmík

      ivco??... ses to ty... iveta z lanzhota??? *4*
      • Re: Re: Skvělý filmík

        Iveta jsem, ale ne z lanzhota
    • Re: Skvělý filmík

      je to fakt supppp *4* Zac je fakt moc rostomilej *14* 2je taky dobrá ale ta Vanessa mě teda překvapila je fakt moc dobrá miluju tenhle filmík je to moc moc moc moc moc suuuupr *3* *14*
      • Re: Re: Skvělý filmík

        Jo je to úžasný filmík nemá chybu *5*
        • Re: Re: Re: Skvělý filmík

          Tak hlavně ať nám to vydrží co nejdýl. Kdyžtak jsem Kopriva403 *4* *4* *4*
  • x

    *14* *14* *14* *14*
  • super

    naprosto miluju muzikál ze střední a miluju Zaca je to super doufám že bude aji 3 *14* *14* *14* *14* *14* *5*
  • Ahojkyy

    AK MILUJETE HIGH SCHOOL MUSICAL TAK SA KUKNITE NA MOJU STRÁNKU www.zackefronn.blog.cz PLS PLS PLS NEZABUDNITE PRIDAŤ KOMENTÁR!!! :D :D
  • Mazec

    gabriela jo proste kocka..... *4*
    cely film je mazec... jeden z mych nej.... *14*
    • Re: Mazec

      jooo je to fakt dobrý..... *15* *15* *15* *4* *4* a asheli je super *4*
  • dobry

    Je to super film *4*
  • Miley Cyrus

    Tak lidi teď mě zajímá váš názor pustila jsem si HSM2 4krát a něviděla jsem tam Miley Cyrus tak mě zajímá kdo?Tak ať sem dá fotku!Hele podle mě je to jenom to aby její milovanec fotr byl axtra tak tu kravinu vymyslel!!Mylka spívá jak prase!
    A Rozhodně není o mooc lepší jak Monique!OPodle mě je Mylka kráva století!
    • Re: Miley Cyrus

      ja jsemm ji tam videla!!!!!!!!!!!
    • Re: Miley Cyrus

      Miley tam je!!! Ale jen chcíli z blízka ji uvidíš uprostřed songu "All For One" Na konci jetam ale vidět jen sekundu.
    • Re: Miley Cyrus

      jj milka j ekráva lepší je hsm *3*
      • Re: Re: Miley Cyrus

        di se vycpat
    • hanka2341995

      Re: Miley Cyrus

      Miley tam fakt je na konci v žlutým ale je tam fakt jenom chvilinku *3*
    • vashley

      Re: Miley Cyrus

      *9* ANO JE TAM mILEY V PÍSNÍČCE "All For One" TAM TANČÍ TAK 5.VTEŘIN!!!!! *5* *5* *5* *5*
    • jessk

      Re: Miley Cyrus

      Hele, tak jestli si jí neviděla, tak ti s chutí můžu říct, že by sis měla zajít k očnímu *3* . Nekritizuj jejího tátu ani jí, ona tam fakt je *3* . Dala sem k ní do proflu fotky a měli by se tam co nejdřív objevit, jak tancuje u bazénu s písničkou All for one, má žlutý šaty *3* . Proč ti to ale vlastně řikám? Ty seš slepá, takže todle je úplná zbytečnost. A jestlim už si byla na kontrole a už aspoň vidíš něco, na ty fotky se koukni *3* .
    • Re: Miley Cyrus

      Miley není žádná ***** protože tam fakt byla..fotky tady: http://zac-efron-a-ostatny.blog.cz/ 0806/miley-cyrus-v-hsm-2 *5*
  • nej film

    nej film *15*
  • ssssuuuuuuuupeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrr rr

    je to nejbáječnější film na světě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
  • neeeej...

    uuuužasný filmík!! dvojka je neej...hlavně sharpay a ryan!!! *14* *14* *14* *14*
    • Re: neeeej...

      nejlepší jsou Troy a Gagriela *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit