Přejít na výpis diskuzí

Let’s Dance

FILM 4.3.2007 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Je to nuda!

    Přesně souhlasim, taky bych tě chtěla vidět!!! je to úpa boží film a tancujou nádherně a ta hudba je skvělá a všěchno!!!
  • Re: Re: uzasnej film

    lets dance je proste super film najlepsi na svete ne?? *14* *14* *14* *4* *14* *14* *3* *3*
  • Re: uzasnej film

    vydela si uz film honej ten je lepsi *16* *8* *13*
  • uzasnej film

    je to ten nejhezci film o tanceni kterej sem kdy videla.je uplne bozsky jak tanci.a ten kluk je krasnej *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • NOW

    Film Step Up je ulpne uzasnej ,uz jsem ho videla nekolikrak a vzdycky se na mej rada podivam!!!!!!!!Kouknete se na nej tak fakt *3* *3* *14*
  • wow

    toto je ten najlepsi film aky som kedy videla a kto s tym nesuhlasi tak je riadny debil!!!!!!!! *4*
  • HUMUS

    WILLY PRDEL SI NEPOLÍBIM,A FILM JE HUMUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • FUUUUJ!

    FILM SE MI TEDA NELÍBIL ANI TROCHU.
    ALE ON JE HEZKEJ! *5*
  • supééér filmííík

    tůto je upně sqělej filmík upně ůžasnej a komu se to nelíbí ať si pr*** políbí *1* *1* *1*
  • Re: uvodní písnička

    mas recht...je to fakt kussss... zeru ty jeho ostry rysy ve tvarich *14*
  • joo!!!

    nejwic sQelej film a komu se nelibi at sem laskave neleze a trebas si polibi p*del!!! *16* tatum je proste nejwtesi kundaaa a ve step up mu to siiilene slusii a kdo rika ze je teplous takk je vazne p**a a beztakk silijou po kotkovi a podobne takze nevim jak vy ale me se teda stokrat vic libi tatum nez nakej kokotek *15* *13*
  • bouchac

    je to super film a channing je kundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa k jak cip
  • ?????

    slyšela jsem o tom samou chválu, ale musím přiznat, že mě moc nepřesvědčil. Přišlo mi to trošku kýčovitý. Tanec a muziku mám moc ráda, ale na tenhle lousek už se asi nepodívám!! *13*
  • ....

    ahojky lidišky, tenle filmouššíšek je úúúúúplně pitomouškouškej, blbouškej a ešte víc ty co sem píšíčkujou
  • lusklus

    jaj.............nejluksusnsejsi filmik co znam............hip hop je muj zivot a proto jsem propadla i tomuhle filmu! *14*
  • good filmecek

    ahojte tenhle filmecek je upe sileny jestli nekdo mate tenhle filmecek ne dvd tak se mi plosim ozvete diky doufam ze se mi ozvete budu rada cus raduska
  • uvodní písnička

    Petey Pablo - Show Me ...
  • ???

    Ahojky lidičky, nevíte prosimvás někdo, jak se jmenuje úvodní písnička tohoto filmu?Díky. *4*
  • Chaninng Tatum

    Tenhle herec je fakt boží!!!!! A ten film taky !!!! *3* *3*
  • bombáááá

    je to upe mega super film!!! určo každýmu doporučuju!!!!!!!!!!!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit