Přejít na výpis diskuzí

Let’s Dance

FILM 4.3.2007 
131 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepsi film

    nej film!!!!! *14* *4* *3* *3*
  • super

    potrebuji ho sehnat na DVD,jinak je to super film *14* *3* *4*
    • Re: super

      v bontonlandu na Chodově je teda já sem ho tam koupila
  • haluz

    Hele ty jo to je uplne gutovni film.....
    Miluju hip hop takze je to proste gutovni film
    je to nej film
    *14* *14* *14* *1* *1* *1*
  • je to good

    vytáhla mě na to přítelkyně, řikal sem si že to bude najakej slaĎák... no trochu sem měl pravdu a channing si to tam dáva dost krutě, hudba perfektní takže nějakou tu lásku sem taky zvládnul a zážitek skvělej... vžycky když na to kouknu tak se mi chce tancovat... doporučuju
  • WOOOOOOW

    Nejlepší film!! ty jo jak tancujou..to je prostě bomba!! *15* ... proste skvělej film!! *14* *14* ... *4*
  • !!!BOMBA!!!

    Je to ten nejlepší film co jsem viděla je prostě bombovej,nádhernej!!!ZBOŽŇUJU HO!!! *14* *14*
  • jj

    úúúpe nádhernej filmííík *14* *14* *15* *14*
  • Nejlepší film!!!!!!!!!!!

    Letˇs dance je nejlepší film co snad znám......mám ho ale bohužel angličtině aspooň že mám titulky ale je to fakt super film doporučuju se na něj kouknout *3*
    • Re: Nejlepší film!!!!!!!!!!!

      můžeš se na něj kouknout na www.stahuj.7x.cz a bez titulků předabovaný!!!! *3*
  • písnička

    Zdar lidi, jo holky je to fakt uzasnej film ale ja bych potreboval vedet jak se jmenuje pisnicka kdyz Tyler tancuje u toho auta kdyz jde vymest to smeti:)..díks *1* *8*
    • Re: písnička

      Písničku konkrétně nevim a ani nemůžu na to kouknout, pač ho teď nemám doma, ale možná bude v soundtracku...už si ji pořádně napamatuju *7*
  • HANS MATHESON:)))

    VIDELI JSTE HO PROSIM NEKDO NA VLASTNI OCI??? *14*
    • Re: HANS MATHESON:)))

      jo moje sestřenka ho viděla na vlastní oci a ja taky a dalmi pusu na licko!!!!!!!!!!! *4* *4* *4* *14* *14* je ke sežrání
      • Re: Re: HANS MATHESON:)))

        Bože ty jseš ale kráva *8* Prej pusu na líčko *9* Takhle se ti směju jak seš blbá *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší