Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sklamání a pochvala!!!

    Mě se mocinko líbí filmeček Letopisy Narnie *14* ,ale štvemě,že si ve 3díle nezahrají Anna(Zuzka) a Will(Petr)!!!A pak už nikdo...na 4SOUROZENCŮ PEVENSIOVÍCH MÁ SVÉ KOUZLO *9* *9* *9* BUDOU MI MOC VŠECHNY CHYBĚT *16* *9* *9* ...Ale Georgie(Lucinka)Skandy(Edmund)..atd.JSOU PROSTĚ SUPA *14* *14* *14* *14* !!!
    pokud chcete podívejte se na www.kellyb72.blog.cz
    je to můj bloček,budu rády když přispějete *3* ¨...
    • barcax

      Re: sklamání a pochvala!!!

      Máš pravdu..Taky mi budou chybět!Ale jinak to byl ÚŽASNEJ FILM!!!! *4*
  • LN:PK

    Mě se strašně moc líbil,je to fakt nádhernej filmík *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14*
  • Premiéra ve Francii

    Nap premiéře Prince Kaspiana jsem byl ve Francii bylo to uplně super! Po tom co novináři nafotili miliardy snímků bla autogramiáda a tam to bylo nejlepší Ben a Gorgii jsou s tý pětice nejlepší dá se s nima ulně suprově mluvit(ale musíte umět mluvit anglicky čož pro mě nebyl problém jsem napůl angličan a napůl francouz a trošku i čech)jsou strašně mylí povídají si stebou jako by si byl jeden z nich!Dali mi autogram a pak jsme se začali fotit fifotil jsem se snima osmnáctkrát s režisérem Tildou Svimton (Jadis)a prostě skoro s půlkou štábu pak se mi ptali jestly by bylo možný aby se se mnou ještě někdy viděli že by prí se o mě chtěli dozvědět víc!! Bylo to úžasný!!!!!! A uř se těsim na Plavbu Jitřního poutníka *1* *1* *1* *1*
  • Fajn

    No včera sjme na tom byla,bylo to nádherná a jak se zavřela ta brána,tak sjem se mainko rozbrečela *7* ...Chjoo,miluju ty příběhy,jen by to mohli natáčet popořadě a né na přeskáčku *3*
    • _lucinkha_

      Re: Fajn

      jj to máš pravdu já na tom byla už třikrát a no blečela jsem je to heský ale njfích mě štve,že příběh začíná čtyřmi sourozenci ve třetím díle tam budou už jen dva a ve čtvrtém ani jeden už tam bude výhradně jenom Caspia *10* *16* *8*
      • richie.ros
        a ten tam navíc umře *16* *10* *10* *10*
  • niikol

    Film celkove

    je to upa supe vcera jsem na tom byla musim rict ze lepsi film jsem jeste nevidela teda krom jednicky. pocitacova grafika hvezdne obsazeni a i ta knizka je mazec no proste bez chyby a dokonali.. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Film celkove

      Taky jsem na tom byla v kině a šla bych znova a znova.........bylo to užasnéééééé *1* *14*
  • Úplně super

    Úplně suprovej film - suprový herci...hlavně ty klučičí role...Caspian, Peter...- moc se mi líbila ta psínička nakonci..nemáte ji někdo??? ozvěte se na můj e-male - Slunicko258@seznam.cz
    • Re: Úplně super

      a jaký díl jestli tak to je-the call.ale jestli myslíš tak nevím
    • niikol

      Re: Úplně super

      plsky jestli by jsi tu pisnicku sehnala dala by jsi mi plsky vedet muj e-mail je:musicgirl.nikushkAseznam.czdiky moc *4*
  • ...

    Mě osobně se ty letopisy líbily->super film, natočený v pěkném prostředí, dobré obsazení herců (zvláště klučičích rolí ((princ Caspian, Peter, Edmund *14* ))
    • _lucinkha_

      Re: ...

      Petr neboli William Moseley je k sežrání njfích nádhernej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: ...

        To jo *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • niikol

      Re: ...

      jj obsazeni bylo maze Kaspian a Petr az na ten konec kde se kaspian libal se Zuzanou tam bych chtela byt ja... *4* *4* *14* *14* *14*
  • recenze

    Caspiana jsem viděl už dvakrát a nemůžu si pomoct ... mě se to líbilo. Nechápu, proč se na to v recezních tak zvrací!? A navíc se to točilo u nás *3*
  • recenze

    Caspiana jsem viděl uz dvakrát a nemůžu si pomoct... mě se to líbilo, nechápu proč se na to v recenzích tak zvrací? Navíc se to točilo u vás *13*
  • díkes

    mockrát vám děkuju za odpověd,už jsem to pochopila *1* .ale je to škoda,bez Anny a Willa už to nebude ono *13* .ale hlavně že tam bude hrát Ben *15*
    • dadiqa

      Re: díkes

      no pokial tam bude hrat Edmund tak to budem pozerat stale dookola *14*
      • Re: Re: díkes

        mILUJI cASPIANA JE ÚŽASNÝ.
        *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *8* *8* *4* *4* *4*
    • Re: díkes

      Bez Bena by to nešlo *14* ..sice je to blbý, že už tam nebudou hrát, ale vynahradí to jeden pohled na Beníka *14* !!!
      • Re: Re: díkes

        Ben sice není špatný, ale jakmile tam chybí Will tak je to na pytel
      • _lucinkha_

        Re: Re: díkes

        Bez Petra už to ani nemá cenu... *9*
    • Re: díkes

      Hey souhlas....ae obávám se ,že to bez petra nedám:'(....bez nich to nebude ono.....:'( *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit