Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • supr

    Musím říct, že tento film se mi hodně líbil. Mám ráda filmy kde je hodně přírody a hlavně sympatičtí herci jako například William Moseley *3* *1*
    • Re: supr

      Ahoj taky se mi libi film letopisy narnie natocili jste to fakt super i druhi dil je bozi a ty umis hrat nejlip. *4* uz se tesim az te zase uvidis.tak jestli ma nekdo wilovu adresi tak mi ji dej te wilova faninka kiki. *14* *14*
  • Letopisy Narnie

    Jo a ještě něco: s ,,Ďáblem" vůbec, vůbec ale vůbec NESOUHLASÍM!!!! Protože Letopisy Narnie jak:Lev, čarodějnice a skříň tak i Princ Kaspian jsou prostě ůplně ÚŽASNÝ!!!!!! Jsou prostě super je to bomba ty filmy ,,milý Ďáble" jsou mimochodem točené hlavně v čechách (v Adršbažských horách, Pražských uličkách a tak podobně)ty záběry z metra jak tam padá ta zeď (ve druhém dílu Letopisů Narnie:Princ Kaspian)byly také z Prahy!! A ještě první premiéra byla v Čechách takže i ti ameryčané to měli až po nás!!!! takže ..... *1*
    • simia

      Re: Letopisy Narnie

      Souhlasím se vším kromě toho metra, to bylo ze studií na Novém Zélandě.
    • barcax

      Re: Letopisy Narnie

      Souhlasím *4*
  • super

    letopisy narnie... to je prostě skvělej film. Herci jsou užasný a děj taky. Strašne se mi tento film líbí, vydržela bych se na nej koukat celou dobu *14* *3*
    • WWW

      ahojíík narnie je fáááákt super já jí miluju *14* jo a mam blog o narnii, tag se plsííííííííík juknite napište komentáře a hlasujte v anketách. Plsík Plsík mooooc prosím *5* *5*
      PS: Nejky je Skandar *14* *14* *14*
  • všechny ty 3 filmy jsou uplně užasný i všichni ty herci to nejde srovnávat kdo je lepší na to že jsou to děcký herci to zahráli uplně suprově i ta nejmladší lucinka(georgie laura henley)
    a slyšela jsem že se uz natačí i 4 díl stříbrná židle a že tam prý bude hrát i georgie
  • kirushka97
    William *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Tralala *14* *14* *14* *14* *14*
  • Letopisy Narnie toje užasneej film všechny tři díly jsou užasnee a hlane spustu scén ze všech dílu bylo točeno v česku a to jsem moc rada že takouvej film skvělej točili unas v česku .....nejlepši je Petr a nejhezčí ale všechny 4 decka Lucka,Zuzka a Edmund jsou taky skvěli :) ja ten fil Miluju už od malička *14* *5* *7* *1* *2* *3*
  • hezuu

    Nejlepší na celym filmu je Ben Barnes (princ Kaspian)!!! Pokud jste to etě neviděli, taq na to běžte, pač je to úúúžasnej film!!!
    Víc o něm se dočtete tady: degolka.blog.cz
  • nikittka

    Joo

    Letopisy Narnie je ten nej film jakej sem kdy viděla hlavně Petr je úžasnej!!! *14* *14* *14*
    • kirushka97
      Souhlasím, Petr *14* *14* *14* *14*
  • NARNIE

    Netušíte prosim s kým protančili faunové celé léto ????
    • Re: NARNIE

      s Driádami
    • maeve

      Re: NARNIE

      S dryádami
  • kikinicky

    KNIHY?

    NEPOSLAL BY mi niekto pls knihy Letopisy Narnie????pls
    nija156@azet.sk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit