Přejít na výpis diskuzí

Ledové ostří 3

FILM 1.11.2008 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poslali byste mi prosím někdo seznam těch soundtracků? Pokud to někdo má tak prosím na mail simona.foltynova@seznam.cz. Díky moc
  • Ahoj dělám referát a chci tam naspat filmového toho pána z ledově ostří Zack jak se jmenuje křestným jmenem a prijmení prosím rychlou odpoved díkyy *3*
    • myslim ledvoě ostrí 3 jak bruslí ta holka s nim ju jak se jmenuje ten Zack?
  • Jestli máte ten seznam těch písniček pošlete mi je taky prosím na klooou@seznam.cz
  • Ahoj chtela bych se zeptat jestli někdo neví jak se jmenuje písnička po scéně jak se Alex a James perou v baru s Engasem. Je to z ledového ostří 4. jestli to někdo vít tak mi to pls pošlete na email:m.horackova008@email.cz
  • film

    nevíte někdo jak se jmenuje ta pisnicka z toho filmu jak tam ta holka tancila pred zrcadlem a prisel tam ten kluk...bylo to tak v pulce nebo spíš na začátku filmu. Díky
    • Timbaland - Apologize (feat. One Republic) *4* *4*
    • Re: film

      Nemáte někdo prosím komletní seznam písniček tohoto filmu - soundtrack u Ledové ostří 3. Moc vás prosím!!!! Pak mi to prosím pošlete na mojí e-mailovou adresu - uloztojenej@seznam.cz .... moc vás prosím!!!! :)
      • zdravím ... hejky jestli ten seznám někdo má mohl by mi ho prosím taky poslat??? moooc dík ... jaduli@seznam.cz *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit