Přejít na výpis diskuzí

CSI: Kriminálka Las Vegas

FILM 23.12.2007 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gunny

    Kriminálka + Beze stopy

    V dalším díle se nám spojí dva seriály,a povedou společně případ.Což je super
  • gunny

    žádost

    minulý čtvrtek dávaly 4.díl 8.řady a pokud jste se dívaly určitě víte,že Grissom požádal Sáru a roku a ona řekla ANO *14* *14* *14*
  • gunny

    Warrickův odchod

    No ale když už s Warrickem nechtěli spolupracovat kuli drogám,mohly třeba udělat to,že ho povýší a on odejde na čas někam jinam než si to pořádně urovná.Ale proč mu museli nachystat tak strašnou smrt a ještě ke všemu když chtěl dostat syna do své péče.
    Chudinka Grissom,mě kdyby zemřel kolega a kamarád v náručí asi bych se z toho zhroutila a on sotva uroní slzu.
  • gunny

    Warrickova smrt

    Mám tu video Warrickovi smrti http://www.youtube.com/watch?v=lBY4 JkeJWOM

    a tady je jeho pohřeb. http://www.youtube.com/watch?v=0aKZCc-arTI

    Je to vážně dost smutný *9* *9* *9*
    • gunny

      Re: Warrickova smrt

      Pokud by byl někdo tak laskavý a pokusil se to video přeložit.Aspon bychom věděli co na tom pohřbu říká. *3* *3*
    • mustang44

      Re: Warrickova smrt

      ten videoklip z pohřbu je tak smutný....já osobně mám Worrika a Nika nejradši tak mě to dost vzalo
    • gunny

      Re: Warrickova smrt

      s kopírujte to bez mezery nebo to nepůjde !!!!!
  • Jorja?

    Víte někdo proč vlastně odejde Jorja a kdy? vždyt v té osmé a deváté řadě ete je ...
    • gunny

      Re: Jorja?

      No Sara odejde protože se jí nepodaří vyřešit nejaký případ,( jedná se o sourozence- bratra Marlona a geniální sestru Hannah,která má velmi dobré znalosti v chemii ) už jednou její bratr spáchal vraždu,ale ona to hodila na sebe šla sedět,ale už je zase venku a její bratr opět vraždil,ale ona ho zase krije !! ) Sára je zoufalá z toho, že Marlon znovu unikne trestu za vraždu. Klade si za vinu, že mu kdysi nedokázala vinu.A taky Sáru čím dál víc unavuje její práce, zejména po nedávné traumatické události, o které ale nic nevím.Takže odejde v osmé sérii v sedmém díle s názvem Good bye and Good luck.Ale na začátku deváté série - Vyšetřovatele Warricka Browna někdo smrtelně postřelí v jeho autě. Na místo činu se okamžitě dostaví Gil Grissom a v okamžiku příchodu mu v náručí Warrick umírá. Na místo činu se dostaví i zbytek šokovaného týmu CSI. Grissom odchází do márnice s Warrickovým tělem a jeho šaty zařadí k důkazům. Když se Grissom vrací do laboratoře, setká se se Sarou Sidlovou, která tam na něho čeká a chce se zapojit do vyšetřování. Při prohledávání Warrickova bytu spolu s Gregem zjistí, že Warrick měl syna a podnikal právní kroky, aby ho dostal do opatrovnictví. Warrickův vrah, zástupce šerifa McKeen spolu s hledaným zkorumpovaným policajtem se pokoušejí uniknout z města, ale nahání je policie a kapitán Brass. McKeen opustí auto a chce zmizet, ale Nick Stokes ho dostihne. Na Warrickově pohřbu přednáší Grissom dojímavou pietní řeč, ale nedokáže jí dokončit, tak on, jakož i zbytek týmu se rozpláče...


      *9*
    • Re: Jorja?

      Jorja odejde, protože už tam nechce dál hrát... =( a kdy to nevim... *9*
  • jaruska199

    až tak???

    Že odejde Jorja jsem věděla, ale že i William a Gary to vůbec... tak to je největši škoda to už potom nebude ono... *9*
    • Re: až tak???

      Hlavně bez Williama to nebude ono... Ale Warrickova smrt mě vzala strašně moc, měla jsem ho nejradši z celého týmu... :-(
    • mustang44

      Re: až tak???

      bez nich to nebude kriminálka Las Vegas
  • terezzka2

    Protože.....

    ....S Garym už nechtěli tvůrci spolupracovat,protože měl nějaké problémy s drogama (u něj v autě se prý našel heroin nebo tak něco) a navíc - když zrovna nebyl při smyslech,tak málem uškrtil svou tehdejší přítelkyni *9* Ale škoda ho je *9*
  • gunny

    Las Vegas

    No vy jste všichni smutní že Gary odejde,ale když zjistíte proč tak je to minimálně šok.
  • dudliiinka

    super

    Ahoj lidi, tahle kriminálka je ta nejlepší co sem kdy viděla, fakt je nej. Ale taky mě hodně mrzí, že odejde Jorja, Gary a William. Bez nich to už nebude takový, ale máme před sebou ještě jednu sérii než odejdou.
    • konter

      Re: super

      oni odejdou?ale doufám, že tam Eric zůstane... *9* *8*
  • Je to v háji

    Ahoj lidičky,nejspíš jste už slyšeli,že odejde ze seriálu jak Jorja Fox tak i Gary Dourdan ale mám pro vás ještě horší zprávu,tento seriál opustí i náš všemi obdivovaný William Peterson *9* *9* *9* !!!A podle mých informací ho nahradí Laurence Fishburne a Jorju Lauren Lee Smith...myslim,že to jde celý do kopru.Aspoň,že to bude Will pořád produkovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit