Přejít na výpis diskuzí

Komisař Rex

FILM 4.3.2007 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, i mně se velice líbí seriál Komisař Rex a kdykoliv se velmi ráda podívám na reprízy jednotlivých řad i proto, že můj vztah ke psům je veskrze pozitivní a psy, německé ovčáky,jsme doma měli celkem čtyři. Myslím si ale, že Rex měl zůstat ve službách vídeňské policie a po odchodu komisaře Hoffmanna měl nastoupit někdo jiný a stát se jeho novým "parťákem" a zároveň i pánem. Rexovým domovem je Vídeň, kde má své teplé místečko v kanceláři, a kombinace s Římem a novým přísným komisařem se mi nezdá zdařilá. Je mi Rexe tak nějak upřímně líto a ukápne mi i slza nostalgie při vzpomínce na původní díly, kdy Rex sloužil ještě u vídeňské kriminálky, kam rozhodně patří.
  • Mám ráda detektivky a tahle je jedna z nejlepších obdivuju jak je ten pes vycvičený i kdy ve filmu budou triky.
  • Zajímavosti:
    Představitel policejního psa Rexe se jmenoval ve skutečnosti Reginald Von Ravenhorst a pocházel z Německa.

    Aby mohl psí představitel hrát tuto roli policejního psa Rexe, musel podstoupit spec. výcvik na ranči v Los Angeles ve spec. psí škole Accurate Animal Action, kterou založil r. 1978 Karl Lewis Miller, který jako vůbec jeden z prvních v Hollywoodu byl výhradně specializovaný na výcvik psů určené pro filmařské účely. S výcvikem mu pomáhá rovněž jeho dcera Teresa Ann Miller.
  • Zajímavosti:
    Spec. psím tréninkem prošli všichni představitelé policejního psa u hollywoodských cvičitelů z Los Angeles (Teresa Ann Millerová a její otec Karl Lewis Miller). Jejich psí škola Accurate Animal Action byla založena r. 1978 a specializuje se na výcvik zvířat pro filmařské účely.

    Majitelé Reginalda Von Ravenhorsta (ovčák Rex) si pak říkali v průběhu natáčení o honorář v přepočtu až 100 000 Kč za den.

    Když pak šel Reginald alias Rex po 7 letech do "důchodu", nahradil ho téměř stejný německý ovčák jménem Rhett Butler.

    Reginald musel kvůli získání psí role podstoupit několikatýdenní speciální trénink až v Los Angeles na žádost seriálových tvůrců, kde ho na ranči trénoval Karl Lewis Miller se svou dcerou Teresou Ann. Karl založil r. 1978 svou úplně první psí školu Accurate Animal Action pro zvířecí herce, do té doby v Hollywoodu nebyla žádná.
  • Zajímavosti:
    Představitel policejního psa Rexe se jmenoval ve skutečnosti Reginald Von Ravenhorst a pocházel z Německa.

    Reginald musel kvůli získání psí role podstoupit několikatýdenní speciální trénink až v Los Angeles na žádost seriálových tvůrců, kde ho na ranči trénoval Karl Lewis Miller se svou dcerou Teresou Ann. Karl založil r. 1978 svou úplně první psí školu Accurate Animal Action pro zvířecí herce, do té doby v Hollywoodu nebyla žádná.

    Cvičitelé z Hollywoodu Karl Lewis Miller a jeho dcera Teresa Ann Miller trénovali po celou dobu natáčení na place všechny psy. Spec. psím tréninkem prošli všichni představitelé policejního psa u hollywoodských cvičitelů z Los Angeles, jejichž psí škola Accurate Animal Action byla založena r. 1978 a specializuje se na výcvik zvířat pro filmařské účely.

    Majitelé Reginalda Von Ravenhorsta (ovčák Rex) si pak říkali v průběhu natáčení o honorář v přepočtu až 100 000 Kč za den.

    Když pak šel Reginald alias Rex po 7 letech do "důchodu", nahradil ho téměř stejný německý ovčák jménem Rhett Butler.
  • mám hrozne moc ráda Komisaře Rexe,ale kdyz odesel Richard a Stockinger uz me to nebavi. *4* *4*
  • asi vám to bude připadat blbý

    asi vám to bude připadat blbý,ale já rexe žrala od tří let *14*
  • monday

    Richard

    jo rex byl dobrej seriál a jeho páníčci se mi taky líbyly hlvně komisař Richard Moser a potom i Alex Brantner a i kolegové Stockinger,Heller,a Max Koch policista ve vyslužbě a Richarduv přítel a pozdějc ještě za vedení Brantnera Beck a Kunc byla tam vždycky dobrá parta a dobrej byl i Dr.Leo Graf ale ty pozdější díly stim Markem a Niky to už nebylo to pravý ořechový *1* *5* *15*
  • Super seriál

    Tenhle seriál mám ráda už od druhé třídy a když mám čas, tak se na něj kouknu. S jakým komisařem se vám seriál nejvíce líbil? *3*
    • ivulkaaa

      Re: Super seriál

      S Richardem (Moserem)
      • Re: Re: Super seriál

        jj,mně taky *3*
  • Rex

    tento seriál MILUJU *14* *14*
    • Re: Rex

      Je to fakt hustý.Moc se mi to líbí, neměla bys nějaké tapety v rozlišení 1600 na 1200. *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit