Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jackie28

    willy wonka

    Willy Wonka Willy Wonka tvůrce dobrých čokolád *1* *1*
  • Johny depp tam byl k nepoznání
    • Že jo! Ale totálně, Jako, věděla jsem že je to on (ale už dopředu s titulků atd.) kdyby ne, tak bych ho asi nepoznala...hmm nebo až později, podle těch
      očí a rysů (hlavně lícních kostí)...
  • Karlík a továrna na čokoládu

    Je to super film *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Willy Miluji tě! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Johnny

    Poslední dobou sháním co nejvíc filmů s Johnnym Deppem. A tenhle mě opravdu zaujal. Je to taková oddechovka....
  • best

    miluju filmy od burtona...navíc když tam je i Johnny...pak to nikdy nemuže bejt nic obyčejnýho *3* *13*
  • film

    noprostě super film !!! miluju ho !!! *14* *4*
  • karlík nej film

    Mě se líbí víc karlík a továrna na čokoládu než piráti!!!Sháním ho jáko DVD kdo by mi ho mohl přepálit nebo napsat nějakou adresu kde toDVD májí za Míň jak
    300Kč
    • Re: karlík nej film

      zapomněla jsem sem dát mail!!!
  • katetit

    Achoojk........

    Achoojk, tk co lidi ??? Co ste dostali k Vánocům ??? *7* *7* *4* *4*
  • katetit

    Jazyk

    Ahojk lidi....na diskuzi na lidé se rozjela jedna tková otázka a napdlo mě se vás tky zeptat.......Líbí se vám Karlík... víc v češtině nebo angličtině ???? *4*
    • JohanaNolanova
      Ahoj, noo angličtina je můj mateřský jazyk, takže dávám přednost v originále.. Depp tam má aji hezčí hlas, a některé vychytávky prostě nejdou do češtiny přeložit tak, aby byli stejně srandovní jako v AJ.. :)
    • zuzik-depp
      Já myslím, že asi v češtině, ale když jsem to slyšela v angličtině, nebylo to špatný *4* .
    • antidicaprio

      Re: Jazyk

      no mě to příde lepší v angličtině. je to přirozenější a navíc se mi líbí johnnyho hlas
      • zuzik-depp
        Já mám tky moc ráda jeho hlas! *14* Já ho přímo miluju! *14* Chewing gum is really gross, chewing gum I hate the most!! *1*
      • Re: Re: Jazyk

        Souhlas:)
        • jackie28

          Re: Re: Re: Jazyk

          asi tak *1*
    • Re: Jazyk

      ahoj...no tak me se asi vic libi v cestine..ale nevim jo...ja a anglictina no...raci bez komentare.....ty ses i na lide?? *4*
      • katetit

        Re: Re: Jazyk

        no jasný, ty ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit