Přejít na výpis diskuzí

Jsi můj život

FILM 26.3.2007 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uáá

    Jo, já na to taky koukám, objevila jsem to vlastně uplnou náhodou...a od tý doby kvůli tomu ráno vstávám, i když obyčejně takhle brzo dobrovolně nevstávám.!!je to fakt chytlavý!!:o)akorát nevím co budu dělat když ted začnu chodit do škóóly *9* , no každej den chodit pozdě nemůžu.a vlastně nejsem ani takovej blázen:o))), si nechat takhle ovlivňovat život televizí. *7* NO ALE KAŽDOPÁDNĚ SE MI to mooc líbí.martin je fakt kus!! *1* akorát je fakt že to strašně protahujou, než se tam něco odehraje, no celá věčnost..:o)i když se mi zdá, že už se snad i trochu polepšili *4* .jo, a proč vlastně píšu- NEVÍTE NĚKDO, KOLIK MÁ CELKEM DÍLŮ?????dík moc..
  • sos mi vida

    tak tahle telenovela je super ¨stejně jako Divokej Anďel ale oni všechny filmy s Natalii Oreiro a Fakundem Aranou sou super
  • Jméno herce

    Ahojík lidičky, taky jsem toho názoru, že tahle telenovela je SUPER!!
    Mám prosbu: Prosím moc, víte někdo jak se jmenuje ten herec co hraje Tonnyho- synovce Rosy. *7*
    Prosím moc budu vděčná za odpověd´...
    papa *5*
    • Re: Jméno herce

      Nicolas D Agostino *3*
      • Re: Re: Jméno herce

        Díky moc *3*
  • sos mi vida!!

    Jsi můj život je opravdu hezká telenovela.Ale štve mě že sem si tady udělala profil Konstanci a ještě ho nepovolily !!! *10* *10* *10* *7* *7* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *16* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *10* *10* *10* *10* *10*
    • Re: sos mi vida!!

      ses krava *14*
      • Re: Re: sos mi vida!!

        A jako proč bych měla bejt kráva ty jedna nevděčnice...
  • je to hafo telenovela

    *1* lidé mi říkají že se chovám jako Monyta *9* dneska se rozknotřila s Facundem *14* jinak tuhle telenovelu miluju *10* nemám ráda když ji někdo odsuzuje *14* miluju Monytu *9* chci hrát v této telenovele *13* a nepokoušejte se mi smát *4* já jsem přeci jako Monyta *15* taky taková trochu trhlá *16* ale mám páru
    • Re: je to hafo telenovela

      seš vážné blbá vůbec nejsi jako monyta tak nemachruj krávoo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: je to hafo telenovela

      Tha ty si teda veris :)
  • suuupr telenovelka

    proste tam kde hraje natali s facundem je to bez chyby..treba jak divokej andel to bylo taky skvely..kukám na každej dil a ani jeden mi zatim neutek *1* jen tak dál takovy telenovely stojí za to..ne jak náky trapárny jako terra nostra atd..nejlepčí telenovelky sou proste argentynsky jak jinak...uzh od mala natalku desne obdivuju *4*
    • Re: suuupr telenovelka

      *1* je to superr jsou tam uplně hafro lidi a nejvíc trhlá je Debi *5* nenávidím lidi kteří tuhle telenovelku odsuzují
  • SOS MI VIDA

    Skvělá telenovela...vlastně to jako telenovela vůbec nepůsobí ...Jen mi na tom vadí, že tam jde všechno pomalu ..třeba než poprvé padla pusa mezi Martínem a Monitou, tak to trvalo věčnost ...Jinak nemám výhrady, je to moc moc super:)
    Konec bude stejně nejlěpší:) Moje ségra to sledovala dřív na netu ve španělštině, takže už vím, jak to všechno dopadne:) *1* *1*
    • Re: SOS MI VIDA

      všichni mi říkají že jsem stejně trhlá jako Natali *1*
      • Re: Re: SOS MI VIDA

        *14*
  • jen tak dál !!!!!!!!!!!!!!!

    Ahojda všichni telenovelu sleduji uplně od začátku,ale před tím ho dávali až kolem desáté a já chodila kvůli tomu pozdě do práce,ale už ji dávají o hodku dřív tak už chodím v čas.Musím opravdu přiznat že je VÁŽNĚ MOC SUPER ,jsou tam dost dobrý hlášky ,fórky no prostě žádná stupidní telenovela,která se opakuje dokola a dokolečka.Jen dnes jsem trošku hodně moc smutná dnešní díl kdy Monita chce říct Martínovi všechnu pravdu zaspala jsem Bééééééé.Miluju tuhle telenovelu a kdyby náhodou někdo koukal na dnešní díl prosím moc prosím napište mi co se dělo a nejlepší kdyby byla nahrávka,ale to už přeháním zase takovej blázen jako jsem já určitě není,ale dokonce se semnou na život kouká i můj život(přítel Pepa)a někdy se směje tak že nemůže chytnout dech.Tak tedy zatím pá pá a jen tak dál a už to prosím nechte na tu devátou hodinu raní (běda Vám jestli to zase změníte *13* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: jen tak dál !!!!!!!!!!!!!!!

      *5* je to pohodka telenovela *4* mám ji ráda a nenechám si ujít ani jeden díl
      • Re: Re: jen tak dál !!!!!!!!!!!!!!!

        Ta telenovela je fakt super a mě se moc líbí *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • Re: jen tak dál !!!!!!!!!!!!!!!

      Ahojky...ja to sledujem snad od 10 casti a je to naozaj dobra zabava na rano... ked by som ti mohla pomoct tak u nas mam e antik internet aj s archivom takze to nieje problem stiahnut a poslat cez icq alebo dajaku podobnu zalezitost..ak by si chcela taks a len ozvi...hezky den
      • Re:Wau to jóó

        *5* ahojda Licinko tak to jsem moc ráda že mi takhle pomůžeš,to by bylo moc moc fajn kdyby jsi něco ztáhla a i dokonce poslala,ale budu ti moc moc dlužná.Přítel mi říkal že jsi mi napsala e-mailíček takže ti zítra pošlu e-mailík jsi moc hodná DĚKUJU pokecáme zítra
        *4* *14* *14*
        • Hallo

          Ahojte...Som zo slovenska a tiež sledujem Túto telenovelu, ale len z videa lebo práca nepočká...Dnešný diel mi unikol lebo nam vypadla elektrika ked začali titulky a zapli ju ked skončila...Kde by som ho to mohla stiahnuť? Ďakujem...Glare

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit