Přejít na výpis diskuzí

Hrdinové

FILM 4.1.2008 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • piratkaanca

    Sylar

    Sylar je fukt nejlepší...sarmy *14* *15*
  • monika_t

    Nej

    Ahojky, tenhle seriál je úplně nejlepší na světě, neznám lepší *4*
  • denwa

    Prostě supeer

    Ježiš!! To je hrozně fajn seriál.. A upe zbožnuju Hayden , Ali , Masiho , Mila , a Sendhila *4* *14* *14*
  • ester445

    hrdinové

    Muj nej serial, Mam ho moc ráda už se tesim na další díl. Doufám že natočí i další řadu. *14*
  • makulena

    super

    je to nejlepší film kterej jsem kdy viděla,je fakt super a těším se na další díly
  • naj

    najlepší seriál, aký som kedy videla i keď dabing nebol práve najlepší, najradšej to pozerám v originále
    neviem sa dočkať tretej série
  • Naj naj naj

    to je ten najlepsi serial na svete :-*** pozeram ho odvtedy co zacal na slovensku (od zaciatku jula 2008)... obdivujem najma petra a hira <3 moje lasky :D
  • Super

    Tenhle seriál je naprosto suprovej *3* To jak někdo má scopnosti a může ovládat čas nebo létat a nebo může úplně všechno,to je něco.... *3* Ale nevím kolik to má dohromady řad.Neví někdo kdy se natočí další.Sledoval sem to na internetu,ale už to skončilo *9* Zak dejte vědět,jestli to někdo víte.Mimochodem Peter je tam naprosto úžasnej *3*
  • Připomínka

    Úžasný seriál. Ale hrozně to dabují. Si to poslechněte v originále a pak v televizi česky. Když si představím jak hrozě dabují další americký seriály, tak to už vždycky, když mám možnost sleduji v originále.
  • 3 serie

    tjn ja se taky tesim na podzim az budou natocena Volume 3: Vilians

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit