Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana

FILM 25.3.2008 
428 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ---smiley---

    Hannah

    Ahujky lidiišky moc plsiik jk se menuje tn dil jk Jackson delal zhe stratil pamet ?? :-) kujiii mooc :-** *7*
    • emilyosment-lilly

      Re: Hannah

      ťuk ťuk ,Klepání na Jacksonovu hlavu - s to menuje;)
  • Kate Hudson Movie

    V jednom dílu Hanny (už ve třetí sérii, díl se jmenuje Mám tě upřímě rád, ne tebe ne) mluví Miley o nějakým filmu s Kate Hudson. Nevíte co to je za film??? *7*
  • ---smiley---

    díl

    Ahojky lidičky muzu se zeptat jak se jmenuje díl kdyz si miley preje byt navzsdy hannah montanou kdyz spadne ta hvezda tk se ji to splni?dekuji !!
    • hanullka95159

      Re: díl

      díl se jmenuje: Když si přeješ být hvězdou
  • Hanička Montanička

    Hanička Montanička je upe bestovní *14* *14* *14* *3*
    • ne, Hanička je úúúúúúúplně blbá !!! *15* *15* *15* *15* *15*
  • hannah

    NA mim blogu mám dvě videa z hannah montana forever trailer a znělku kdo chce jukněte:http://mhannahcmiley.blog. cz/ *1*
  • kikka20

    Prosím nevím jak se to jmenuje

    Čaute holky, víte jak dnes (24.7.) bude na disney channel poslední hodinový díl.. tak prosím napište jak se jmenoval nemužu se koukat mame tu návštěvu :) díky předem
    • Re: Prosím nevím jak se to jmenuje

      myslím '' Nikdy na tebe nezapomenu'' *3* *3*
    • kari99

      Re: Prosím nevím jak se to jmenuje

      jmenuje se mám se řechtat nebo jít
    • karinka99

      Re: Prosím nevím jak se to jmenuje

      jmenuje se mám se řechtat nebo jít *4*
    • fun.miley

      Re: Prosím nevím jak se to jmenuje

      menuje se : mam se rehtat nebo jit ..;)
  • sydney24

    Plsky

    Pls mohl by mi někdo napsat jak se jmenuje ten herec co ve třetí sérii hraje Jesseho??Je děsně mocinky sladkej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • emmagilbert

      Re: Plsky

      Jesseho v Hannah Montana-He could be the one hraje Drew Roy
      *4* *4*
  • hanicka10

    RE:Barunka

    Máš tam samý chyby!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16*
  • barunka

    ahoj lydi!!!...fčera sem se koukala poprvíí na hannu, no to je jedno..jen chcy rict ze sem zystila neco bobmastyckího!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* (pro ty co to nevý)...HANNA MONTANNA JE MYLEY CIRUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *4* *4* *4* *4* *4* Uplne sem koukala, protoze myley znam, a pak sem se nahodou (a sem za to stastna!) koukla na hanny seryal a tam sem se to dovedela!!!!!! *14*
    • Re: barunka

      Barunka je kráva nejhrubšího zrna!!! *16* *16* *5* *5* By mě zajímalo, jestli jsou rodiče taky tak vypatlaný.... *9*
    • hanullka95159

      Re: barunka

      To ty příšerný pravopisný chyby děláš schválně, nebo jsi fakt tak vypatlaná??
    • Re: barunka

      ahoj baro ja to vim uz dovna ze miley cyrus ja hannah montana to vi skoro kazdy fanda hanny montany *1* *1* *1* *15* *15* *13* *3*
    • Re: barunka

      nauč se psat!!!!!!!!!!!!
  • miley1998

    dopr

    ach jo zajimalo by me proc hannah montana the movie byl jen v kine a neni na disney channel
    • Re: dopr

      =OOO!!!óóóóóÓÓóÓ!!!!!!!!!! !!!HANKA MÁ FILM IN THE MOVIE??????!!!!!!! =OOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!....TO JAKO FAKT??!!!! A ODKDY???!!!!!! =OOOO!!!...TEN MUSIM VYDĚT!!!!! DÁVAJ HO NA DISNEY???!!!!!!!
      • Re: Re: dopr

        ahoj tady nikca film the movie na disney nedavaj jenom v kine ale tam uz neni a nebo na dvd ja ho mam je to super hannah montana chysta nejakej film v kine ale vim kdy ale nereknu *1* *1* *3* *15* *8* *4* *13* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit