Přejít na výpis diskuzí

H2O stačí přidat vodu

FILM 4.2.2008 
781 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemám ráda Šarlotu!

    Ta Šarlota mě tak strašně štve! Jak pořád balí Louise a jak si myslí. brrr. Víte, že má být taky mořská panna? Celkem mě to udivilo, to teprve bude hustý! A už by taky mohli konečně dát nový díly, furt jenom opakujou a zasekli se na tom Maku a už mě nebaví pořád čekat. *9*
    • Re: Nemám ráda Šarlotu!

      Charlotte je uplne blba!!!Ja ju tak nesnasim, ale tesim se, az budou davat, jak vude morska panna a Cleo, Emma a Rikki ju odcaruji.To bude bomba, doufam, ze to bude brzo. *16* *3*
  • Pisnicky H2O !!

    http://www.uloz.to/207168/kate-alex a-h2o-iii.rar

    na teto strance stahnete album h2o,ale musite to umet s netem jinak to po vas bude chtit po stahnuti zakoupeni (ale de to i bez nej *1* )
  • nefeeeeeeeeer

    To je nefer lidi...vite jak ja ta kravina v popisu h2o (zdá se, že tyto prastaré...) jj ta blbovina...jsem tam dala new popis a oni my ho nechteji autorizovat!!!!!!!!!

    zkuste nekdo kdo ma blog dat na ten blog ten popis a ja to tam napisu znovu a zadam ze to mam z toho blogu...¨doufam ze tak mi to uz autorizujou

    jo a vite kolik uzasnych fotke mi neautorizovali?!) *16* *8*
  • Mám doma

    Ahoj,já mám doma barbie která 1 vypadá jako rikkia jedna jako emma !! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Která je best ?!??

    tak co...jak se vam líbí fotky co sem dávám (jsem zuzicek03)?? *15*
    a H2O taky naprosto zbožňuju, všechny jsou úžasné...V 1. řadě mám nejraději Rikki a v 2.Cleo (jen mě mrzí,že CLeo doopravdy kourí *9* *5* )
    • Re: Která je best ?!??

      mě se taky nejvíc líbí Rikky a pak Cleo!!! A to že Cleo ve skutečnosti kouří to jsem nevěděla(a taky mě to mrzí a dost mě to překvapilo *9* *9* ).
  • Ahoj

    ten film je skvělý a nejlepší je Claire Holt(Ema Gilbertová) ale nejhorší je Šarlota (pěkná KRÁVA)
    • Re: Ahoj

      nene nejlepší je Rikky, a Emma s dvěma m!
      neumíš psát nebo to newíš? *1* *4* *15*
  • h2o pls

    ahojik..h2o je vazne mrte...nemate nekdo dily na dvd???nebo nevite kde je sehnat???pisnete na blog:www.denyvolant.blog.cz a nebo na meil:xxdena@seznam.cz a nebo na icq:495-197-291 a nebo na mob:731535590 dekuju fakt mocinky...mejte se pa *14*
    • Re: h2o pls

      jestli to chceš, tak si to stáhni přes torrent...je toho celkem dost
    • Re: h2o pls

      A co tak se dívat JETIX.

      ....tam ty díly stejne dávají pořád dokola a už mě to nebaví.Skončili na tom dílu, když stanovali na Maku a byl úplně.Samozřejmě tam byla i Charlotta....mohli by už dát ty zbývající díly 2.série *13*
  • H2o

    mrkněte na můj blog-je tam taky spustu H2o! *3*
    • pdk

      jo jo kokneme *3*
  • dd

    ddd
    • Re: dd

      jako co to sem píšeš za kraviny? *5*
  • Moja stranka

    www.h2ostacipridatvodu-phoebetonkin .estranky.cz

    Pozri te sa tam a dajte nejaky komentar

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit