Přejít na výpis diskuzí

Fantom Opery

FILM 4.3.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dokonalé

    Když jsem ten film viděla porvé breččela jsem.Když jsem ho viděla op druhe ...brečela jsem!Nikdy se mi neohraje a vím že u něj budu brečet pokaždý!!!!Jsou to moje vzory...jednou bych chtela spivat jako oni ale to je jeste daleko....vsem tento nej nej nej film doporucuju!!!!! *14* *14* *14* *3*
  • Zážitek na celý život!!!

    U takového filmu se musí člověk trochu zamyslet a vcítit se do něj.Až když jsem ho viděla podruhé tak jsem se vcítila do příběhu.Tak krásnej film už jsem dlouho neviděla.Na konci jsem až brečela,bylo mi Fantoma hrozně líto.Koukám na ten film jak můžu,asi se mi nikdy neohraje.Skvělé herecké výkony,krásné kostýmy a masky,prostě úžasný. *14*
  • Fantom

    tenhle film patří mezi mé největší lásky mezi mými oblíbenými filmy *14*.Mimochodem hlavní představitelé jsou podle mě skvělí, a Fantoma Gerryho Butlera beru jako bonus *3*
  • tak trochu kritika

    no ja nevim jak vy, ale me tahle verze F.O. prijde jako nejneoriginalnejsi, z tech vsech, co jsem videla(a videla sem jich docela dost). je to prakticky jen mix vsech predeslych provedeni. A to mi prijde jako docela ubohy. Ale trochu to podle myho vyvazi fakt, ze Gerard B. ma krasnou barvu hlasu, skoro jako andel *4* .A ty ostatni pisnicky na prvni i na druhy poslech zaujmou. ale to jsou tak asi jedine dva klady, ktere, jsem tam shledala. zbytek je docela ohrajej. Posudte sami.
  • Phantom of the Opera

    Tenhle film je můj nejoblíbenější už jen kvůli výbornému obsazení...musim přiznat,že na konci jsem brečela vždycky mě dojme na konci růže s černou ztužkou a na ní prsten,který jí věnoval...lepší film neznám!! I.L.Y.
    • Re: Phantom of the Opera

      přesně
  • javirgo
    Musím přiznat, že už jsem viděla lepší filmy, ale Fantom mě dostal krásným, dojemným příběhem a především nádhernou hudbou, proto patří k mým nejoblíbenějším. Pan Webber zkrátka umí !!! Film jsem viděla už 4x , ale hudbu stále poslouchám na CD.
  • bééééést

    fakticky nejlepší film ever.... *15*
  • mne se libi fantom opery je to velice muj neoblibenejsim filmem na celim svete zadnej film se nevirovana musim se divat kazdej den minimalne 2 dene *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* muj nejvetsi z nejvetsich idolu na svete je gerard bulter
  • phantom

    Opravdu krásný film! *4* A ty písničky jsou úplně nádherné! Emmy zpívá božsky! *4* Fantom také není k zahození! Na ten film bych se mohla dívat od rána do večera a písničky také zpívat pořád! *14* *14* *14* *14* The phantom of the opera is there.... *3* *3* *3* *3*
  • Muzikál od Webbera sice "dobrý" , ale jinak na 50% zcela mimo od reálného příběhu . Muzikálová postava Fantoma je na tom stejně a celkově film je jen laciná komerční záležitost zaměřená především na povrchovou líbivost - škoda . Mohl být natočen daleko kvalitněji , dramatičtěji .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit