Přejít na výpis diskuzí

Eragon

FILM 4.3.2007 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • erago

    je to suprovej film a nejhezčí je ed speleers. *14*
  • Fan stránky

    Fan stránky http://www.eragon1.net
  • =)

    Film je celkem dobrý, ale s knihou se to nedá srovnávat ... Ale Jeremy Irons jako Brom je skvělej *3*
  • eragon

    Podle knihy je ten film dost slabý.Kdo nečetl knihu,tomu se to mohlo zdát dobré,ale já jsem jí četl a musím říct,že jsem byl velmi zklamaný.Nevím jestli tvůrce tohoto filmu tak tlačil čas nebo co,ale chyběla mi tam skoro víc než polovina příběhu,který je tak pěkně popsán v knize.Ve filmu je ještě navíc tolik chyb např.elfka bez špičatých uší a jiné věci,které se nepovedly.Myslím,že musel být nejen čtenář,ale i sám spisovatel tímto filmem zklamán.
    • Re: eragon

      no musím souhlasit. Bohužel film je docela dlouhej, ale zásadní scény plavou někde v neznámu. Už je to dlouho, co jsem četla Eldesta, a zajímalo by mě, co budou dělat potom. Předpokládám, že by se měly vynechat elfské slavnosti, když Eragon nemá co léčit, na druhou stranu ale co s Eragonem a Aryou? Co budou dělat až se Eragon zase setká s Nasuadou a potká i tu dívku, které "požehnal"? Jsem teda docela zvědavá. Paolini si musí rvát vlasy, a to v tom chtěl ještě hrát.... *9* A taky bych i řekla, že Speleers mohl být lepší. Prostě celkově nic moc *9*
      • Re: Re: eragon

        Podle mě by to sneslo o něco delší stopáž jinak ale souhlas se vším všudy. Speelers připomíná spíš malé dítě než odvážného jezdce.
  • No!

    teda musim říct že mě Eragon dost zklamal, knížka byla povedená, ale dost scén který mi přijdou dost důležitý(Eragonovo zranění od Durzy a holčička který Eragon požehnal) mi tam chyběly, trochu dost uspěchaný, vynechanej kočkodlak, trpaslíci...*16* popravdě se mi líbil jenom ten Murthag *1*
  • marne

    Je to marny film po všech stránkach.Prostě to režiser neudělal dobře *13*
  • úžasný

    je to úplně moc strašně krásnej film!!! *14* když jsem ho viděla poprvý přišel i ne moc hezkej, knížka byla hezčí ale stejně je to strašně mooooc hezkej film!!! *4* a Edward je úpe úžasnej kluk *14* *4* *14* *1*
  • murtagh

    film je krásnej viděla jsem ho v kině a ted ho běžim půjčit do videopůjčky ale nejhezčí je murtagh každá máme jiný still *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: murtagh

      Jo každá máme jiný styl. Takže holky, mě se zase líbí Jeremy(Brom) heč *5* *3* i když jako Murtagh taky není špatnej mno.... *15* ale pro mě je best Jeremy *3*
      • Re: Re: murtagh

        mě se zase nejvic libi Roran
  • ERAGON

    Knizka je knizka a film je film. Je to dalsi pribeh dobre zpracovany pocitacovymi inzenyry a takovych filmu zacne pribyvat jako knizek. Mrkni na stranku http://rapperi-orlova.blog
    Tam si muzes neco precist a stahnout. Enyoy!
    • Re: ERAGON

      Opravuji:

      http://rapperi-orlova. blog.cz
  • kritika

    No nevim,me se film libil do ty doby dokud sem si neprecetl knizku,pak sem absolutne zmenil nazor.Od ty chvile tvrdim ze film byl absolutne hroznej,teda v porovnani s knizkou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit