Přejít na výpis diskuzí

Twilight sága: Zatmění

FILM 1.1.2009 
1287 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • your-darling

    paruka

    Ahojky...mluvilo se o paruce,kterou by měla Kristen mít v Eclipse...
    Jinde ale přečtete,že to není pravda a vlasy jí prodloužili...
    čtěte tady: http://stmivanimovie.blog.cz/0908/k risten-stewart-nebude-mit-na-natace ni-eclipse-paruku
    • Re: paruka

      Já osobně newim...Někde jsem četla, že v tom filmu jak natáčela měla paruku, aby si je nemusela nechávat dávat ostříhat a jinde zase, že si je nechala ostříhat a v zatmění bude mít paruku nebo někde taky že si je nechala prodloužit, takže všude píšou něco jiného....ale doufám že si je nenechávala ostřhat protože ty její byly pěkné...:))
      • vrtulka

        Re: Re: paruka

        no bohužel tě zklamu ale Kristen se předtím opravdu nechala ostříhat. kvůli té roli v Runaways. když si najdeš nějaké její fotky z loňského roku, ať už z nějakých cen či soukromé, uvidíš, že je ostříhaná. teď už naštěstí jí vlasy zase pomalu dorůstají a i ta černá barva odrůstá.
        • Re: Re: Re: paruka

          Přesně tak:-))
  • vrtulka

    Eclipse

    http://www.youtube.com/watch?v=YgdF ubqaaTw&feature=player_embedded

    pozor, budou tam mezery *3*
    • Re: Eclipse

      jak to ze mi to nejde spustit???:((
      • lidush

        Re: Re: Eclipse

        Zlato, uz jsme tam psali, ze v tech odkazech se vzdycky udela chyba. Proste je v tom odkazu mala mezera, kterou kdyz to zkopcis musis sama smazat... *9*
    • Re: Eclipse

      Tý vado..tohle video je snad lepší než celej ten trailer...
      Fakt OK.. *14* *14*
      • vrtulka

        Re: Re: Eclipse

        viď, mě se líbí moc *3* hlavně jsou tam i ostatní Cullenovi, a musím říct, že se mi tam moc líbí Rose. ten účes co tam má je super a sluší jí *3* a celý je to moc super *14*
        • your-darling

          Re: Re: Re: Eclipse

          jo..ten účes je fakt OK...a i Esme tam ty vlasy sluší...je to bomba...
          *14*
  • xniky

    ......

    hele,ty obrázky ze svatby by tam asi být neměly...vždyt se Bella s Edwardem budou brát až ve 4. díle...v Rozbřesku... *8* *5*
    • denisqa.f

      Re: ......

      Taky si myslím..A je to vyrobený:(
  • aHOJ

    tak lidi tak jak koukám na ty fota mam par nesrovnalostí např. v knizce pisou že jacom ma mit vlasy po bradu... *7*
  • frenky013

    2010?co...

    romanticky horor to je divne ale co nechapu je jaktoze kdyz to ma vyjit 2010 tak proc je to uz ted vas oblibeny film
    rikate je to blbost neni blbost...videl to tu nekdo???
    • n-abby-sciu

      Re: 2010?co...

      Vidět to nikdo nemohl, ale holt většina četla knížku... a tak doufám, že film bude aspoň z procenta tak dobrý jako kniha. *4*
      • ducker

        Re: Re: 2010?co...

        jo přečti si knihu a budeš se na to taky těšit možná,a ne kecat tu blbosti,kniha je super PŘEČTI SI JI
  • Taylor

    mám dotaz v zatmění už Taylor nebude hrát Jacoba ?? viděla sem někde trailery na zatmění a Taylor tam vůbe c nebyl *9* ale byl tam někdo jinej *9* tak jak to eda bude ?? dík za odpověď
    • Re: Taylor

      este ziadne trailery na zatmenie nie su tak nic neries *5* to sa zase len niekto zabaval a vytvaral svoje trapne videa! *3*
    • Re: Taylor

      a nebo si ho nepoznal..docela se nadřel aby tu roli dostal..někde sem četla že váhali jestli nevybat jiného..je mu teprva 17 a měl hrozně vyrůst a zmužnět..
    • vrtulka

      Re: Taylor

      neboj bude *3* ty "trailery" a "videa" který jsou na youtube nejsou pravý, jsou to videa vytvořená lidmi a ty záběry nejsou vůbec ze Zatmění ale jsou to záběry sestříhaný z různých filmů, kde hrála třeba Kristen. vyloženě videa nebo trailery ze Zatmění ještě vůbec nejsou *3*
      no, snad je to trošku k pochopení *3*
      • k-a-ro-l-ink-a

        Re: Re: Taylor

        jéé to je fakt super už sem se taky bála že tam Taylor nebude *14* *1*
  • ane.tt

    ...

    ufff...to jsem ráda,že bude s edwardem,no ještě aby nebyla *3*
  • Fotky

    Ahojky přidala jsem dvě new fotečky belly a edwarda.....co na ně říkate?? Doufám že se vám líbí *14*
    • vrtulka

      Re: Fotky

      jsou naprosto, naprosto úžasný *14* já už chci Eclipse a chci a chci a chci *15*
  • Trailer

    Ahojky právě jsem se dočetla že oficiální trailer by měl vyjít bud kolem Valentyna nebo po 19 únoru tak doufám že je to pravda co myslíte? *14*
    • vrtulka

      Re: Trailer

      kéž by *3*
  • domiishek

    =) supeer

    tenhel dil se mi teda libi asi rozhodne vic nez new moon..ale jako na nej se taky tesim akorat me vadi ze tam tolik nebude edward nu.. :( ale tady aspon jo..;) cela twilight saga je skwela..miluju ji!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit