Přejít na výpis diskuzí

Twilight sága: Zatmění

FILM 1.1.2009 
1287 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: ...

    mno to se ví že nakonec bude s edwardem...
  • nykysek

    ...

    ahoj všichni..newíte někdo jak to dopadne..?? JESTLI BUDE BELLA s edwardem nebo s jacobem?? pls odepište někdo..:-)
  • jee

    JEE tak ted fakt nevím ale na internetu jsem četla překlad nejaky "noy zivot"..a tam Bella umře to je nejakej nesmysl....nebo ne??..ja myslela ze ji normlane premeni a bude vscehno v pohode..!!!!vi to nekdo???
  • Re: Re: best knížka

    ahoj jo budou jeste pry tri dily autora je edka pise a j v polovine tak sem zvedava jak to bude pokracovt sem apjata jako lano ale stejne edward je nejlepsi tedy robert pattinson ups sorry za chyby *4* *4* *4*
  • van

    ...

    ty jo ..já se nemůžu dočkat .. už ted sem u bedny nalepená celej den ...by mě zajímalo jak to bude až budu mít všecky díli ...to už mě asi nikdy nikdo neuvidí *15* ale musim smeknout ,třeby film jako Harry Potter ..jo to sou fag super filmy ..ale něco jako stmívání a další jeho pokračování to už mě fakt dostalo ...a at si to kritici pomlouvaj jak chtěj ! *14*
  • Re: best knížka

    ahoj..a další pokračování po rozbřesku už není?...já že jsem někde četla a tam bylo napsany ještě náky Půlnoční slunce??..
  • jitkasa

    best knížka

    Ty jo tak tenhle díl bude fakt bestoví! Knížka se čte jedna báseň a je to užasnej díl(zatim), ale nechci, aby nikdy neskončila..pak zbejvá jen Rozbřesk:-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit