Přejít na výpis diskuzí

Dva a Půl Chlapa

FILM 30.7.2008 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Charlie Sheen byl fajn, ale odedřel to Alan a Berta ti kdyby tam nebyli nedá se na to dívat!!!!
  • Nova stranka

    Webova stranka zabyvajici se timto serialem ... http://twoandahalfmen.ic.cz
  • lieblinka

    The Best

    Nejlepší seriál jakej znam. Vždycky se skvěle bavim. *1* *15*
  • dobik

    .........

    tajto je fak hustej serial..jo a nevite kolik dilu ma ta 6 serie??? dik cau *3* *7* *4*
  • smelu

    mravenčníci vypadají jak šílenci

    nejlepší díl byl mravenečníci vypadají jak šílenci,hraje tam slavný zpěvák Enrique Iglesias *14* *14*
    • smelu

      Re: mravenčníci vypadají jak šílenci

      jo ten díl jsem vyděla ten je suprovej
  • Nevíte v jakém díle (nebo řadě) hrála Miley Cyrus??? *7*
    • 10. řada a je ve dvou dílech. Jeden je někdy ze začátku, druhý někdy v druhé půlce (myslím)
    • nejsem si jistá, ale 10. série a 4.nebo 5. díl :)
  • WOW! *14* *3* *15* *2* *1* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *11* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *16*
  • super a bez Charlieho bombaaaaaa, ale i s nim je to super
  • Jsem rada že vyměnili Charliho Sheena za Ashtona je lepčí....
    • Myslím, že ne. Není to ono. Prostě bez Charlieho to nemá cenu. A Jake se tam už taky moc neobjevuje ... což je docela taky škoda... protože u těch jeho keců jsem se nasmála :)
      • Bože!!! jako malý měl výhodu, že nemusel nic, jelikož byl roztomilej, ale potom ho tam raději ani neobsazovali. Byl spiše trapný
    • Tak to ani nahodou Charlie byl o milionkrat a jeste vic lepsi nez Asthon.
  • Viděl jsem i pokračování seriálu Dva a půl chlapa.Není špatné.Myslím,že je celkem fajn.Nástupce Charlieho Sheena Ashton Kutcher není nejhorší volba.Pořád si ale myslím,že tento seriál je průměrný.Legrační je pokračování také.Tak proč si to nepustit?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit