Přejít na výpis diskuzí

Dům voskových figurín

FILM 4.3.2007 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proboha

    Hele jako nevím co máte za blbý pindy,je to horor a NÁLEPKU horor má zaslouženě,třeba není takovej jako si představuje(samá krev,hovna bůhvícoještě *8* )ale hlavně že to má děj a trošku tu strašidelnou atmosféru ne?tak blbě nežvante!!! *13* *9* *3* *10* *7* *8* *16* *8* *15* *5* *5* *1* *1*
    • Re: Proboha

      Každej horor je něčím originální tenhle je tím že tam není krev ale lidi pod voskem...
    • Re: Proboha

      PŘESNĚĚĚ konečně to někdo řekl *16*
  • boreckýýýýý

    lepší horor jsem nikdy neviděla!!!!!
    je uplně suprovejjjjj *14* *14*
  • dobrý Béčko

    jako Béčkovej horor je to dobrý...když si k tomu sednete s popkornem a horkou čokládou XD...správnej horor pro bandičku volů na intru který si z toho dělaj pr*el...jako sme my :P
  • Pls

    lidi pls nevite jak SE JMENUJI TY PISNICKY CO HRALY UPLNE NA KONCI ??? sou uplne bozi a ja nevim jak je sehnat :-( proste hraly jak to skoncilo tak sou tam ty titulky,kdo tam hral,hudba,rezie a bla bla bla :-D ...kdyztak pisnete na mail nebo tady,diky :-) jinak super filmik,chad tam byl fakt peknej no *14* ale mam radsi psycho filmy :-)
    • Re: Pls

      hey prsimtě jaka je ta 1 pisnička co je tam u těhc titulek jak ses ptala?:D:Dkdyžtak odpoved na meil děkuju:)mooc
  • FFFFFUUUUJJJJJ

    FUJ, FUJ, FUJ, FUJ, FUJ, FUJ, FUJ, naprosto přišernej děsnej "horor" - jestli se tomu dá řikat vůbec horor, je to snd ten nejhorší film kterej sem videla!!!!!!!!! A proto FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ *16* *8* *8*
  • Blbost

    Tak já jsem teda spíš na psycho horory než na takový béčka jako bylo tohle. Byla to nuda u které se bojí asi jen 10ti letí caparti. Nechápu že tenhle film nosí nálepku horor. *7* Pro nadšence amerických hororů typu "BAF a hlava je fuč a hlavně že krev cáká" to byla asi síla, ale pro lidi co mají rádi něco u čeho se dá přemýšlet a bojíte se té atmosféry která vládne všude okolo je tenhle film ztráta času. *15* *13*
  • A ještě něco!

    Je to docela děsivá ale mě to neva...takovej good masakr alias správnej horor....když jsem na obalu v obchodě viděla nápis Dům voskových figurín myslela jsem si že třeba ty figuríny obživnou a budou zabíjet...no ale vyklubalo se stoho toto.... *4*
  • Úžo!

    Asi nej horor co sem viděla....až nato jak jde třeba prstík pryč.... *1* Nevím ten Bo se mi docela líbí.... *14* Ale nevím jak vy..mě se líbí *3*
  • Božííííííí

    tag tenhle horor byl super. napětí. lekavost, a chad byl boží. Takovej milej a drsnej,sem rada že to prezili tihle dva. myslite teda že bude pokracovani??Protže to skoncila tag zahadne jag jim zamaval ten 3. syn. tag by klido mohly natocit a 2:) tan chad se mi libil protože hezky ochranoval tu svoji segru...:)jag zakricela z toho podzemi a on jag se otocil a potom za ni hndeka sel a jag skocil na ty dvere vod garaze.byl bozi to se mi tam nejvic libilo:) *14* *3* *1* *4* *8* *14*
    • Re: Božííííííí

      myslím že new dil nenatočí jelikož ten škaredej co mával my přišel jako docela hodnej!! *5*
  • spešl

    Je to proste ten nejlepsi horor ze vsech !!! A to herecky obsazeni taky nema chybu !!! Proste super filmiiiiik *3* *14* *3* *4* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit