Přejít na výpis diskuzí

Dům voskových figurín

FILM 4.3.2007 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • marcikrckova

    HORORR

    tak to bylo drsnyyyy divaly jsme se na to s kamoskama a nekdy jsme s teda hoooodne balyyy *16* *16* *16*
  • MASÓ!!

    Ten horror byl fakt masitej. Ale dobře masitej!!! *1* *5*
    • Re: MASÓ!!

      jo ten horor byl fakt hafo *3* miluju ho *14*
  • tskatie

    Best horoh

    Nejlepší horor, kterej sem kdy viděla, lepší snad už ani neni
  • 1NewSter1

    Moc dobrej Horor... ale víc mě zaujel Cah Michael Murray (Nick) je sexy!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: 1NewSter1

      sorry ale je to chad michael murray *1* *1* *1* ale detail je to nejužasnější horor na světě... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • perhonen

    Nic nového

    Jeden z těch tuctových filmů, u kterých už od samého začátku tušíte zápletku a jenom se dohadujete, kdo přežije. Téma "rozjařená parta na výletě" - pokolikáté už??
    Jediným originálním kouskem byl nápad s voskem.
  • noooo

    neviem teda jak sú na tom vaše videopižičovne ale u nás ho majú *1*
  • super

    LUXUSNI FILMECEK *1*
  • Good horor..

    Ty jo moc dobrej horor.Musím říct,že Paris moc nemusím ae takhle jí to moc seklo *14* *15*.Stejně nejlepší bylo jak jenom vykoukla v bác,,,tyč mezi očima *14* *14*
  • malina.kiki

    Sqwělej horůrek....

    Jo je to upe good horor možná taky prot že tam hraje ten krásnej chad michael murray :-) mno už sem to viděla 3x v jednom měsíci(včera potřetí, předevčírem podruhý a když to dávali asi před třema tejdnama na primě tak poprvý...) normálně lidi jak to dávali v noci tak jsem se pak ráno bála vstávat a jít do koupelny že že někde vincent sřihne do nohy :-D
    • Re: Sqwělej horůrek....

      hej tjxD...se raci divam furt vsude za sebe jestli za mnou nevyleze Vincent s nuzkamaxD *1*
  • lintushka92

    horor?

    Ten film neni ničim zvláštní.. viděla jsem mnoho lepších hororů, u Domu voskových figurín ani nevim, jestli to je fakt horor...
    Ale jedno se mi tam líbí. Když propíchl kůlem Hiltonce hlavu.. *1* *1* *5* To se jim mooooc povedlo. A myslim, že to byl vrchol "herecké kariéry" naší Paris *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit