Přejít na výpis diskuzí

Dům voskových figurín

FILM 4.3.2007 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hustyyy...

    mayec horor... dost hnusnz a super... takz mam rad... nej bzlo kdzy propchli paris hlavu *1*
  • Chad je nejjj

    fakt super filmik a Chad byl uplně nadhernej a drsnej jak vhodil tu flašu nebo jak skočil na ty dveře od garážr prostě super celkově kráša škoda že není i 2...JE TO TEN NEJ NEJ FILM Z HORURKU CO JSEM KDY VIDĚLA *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • suupperr!!

    SUPER HOROR JÁ JSEM SE CELKOM BÁLA PŘIŠLO MIT O HORŠÍ JAK fREDY A TAK.......nejlepší tam bylo to jak jí ufikl ten prst a cekové napětí !!!!JSEM NADŠANÁ!!a chad byl sladkej *8* *16* *14* *14*
  • Ale dobrý

    Tak největší masakr mušel bejt jasně v Texaským masakru, ale jináč to byla soda.
    Uštíplej prst v Útěku z vězení mi tak nevadil jako tady a pohyblivý voči zalitého fešáka byly tutový, ale nejlepčí bylo, dyž mu kámoš chtěl sundat vosk z ksichtu... Jako viděl sem už leccos, ale tohle bylo fak ukrutný. Hilton tam klečela jak při modlení... Je tohohle i dvojka? Kdo vím odpoví *15*
    • Re: Ale dobrý

      kdyz uz mluviš o texaskym masakru videl si pach krve? *5*
  • jj

    taky sem se na něho dívala včera a jako čekala sem že to bude věčí sado...slyšela sem jak je to drsný at se na to nedívám ale mě to moc nepřišlo...jinak ta Paris byla asi nejkrutější.chudák,tyčou mezi voči... *1*
  • Dobrý

    Dívala jsem se na něj včera ..Je to dobrej horor ale čekala jsem že to bude větší masakr *1*
  • 102 dalmatinu

    docela goood film:D *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • byla to blbost....

    V půlce jsem skoro usnua...faaakt kravina!!
  • LOVE

    Miluju Tě Eliško *14*
  • super špica

    je to jeden z najlepšich hororov ake som videla a to už ich bolo a Chad to je ten najkrajši chlap na svete je tam proste užastny a krasny !!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit