Přejít na výpis diskuzí

Čarodějky

FILM 4.3.2007 
744 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mapů

    No dříve,když to dávali na primě,tak jsem se na to koukala každej den!Byl to můj nej seriál,ale pak to skončilo a po třech rokách asi když to dneska zase dává na nově,tak mi to připadalo,už nějaký trapný no nemůžu si pomoct.
    • Re: mapů

      od včerejška, tj od 18.12. běží VII série čarodějek. *13*
    • Re: mapů

      od včerejška, tj od 18.12. běží na nově VII série čarodějek. *13*
  • SUUUPR

    Ty vado CARODEJKY to je snad ten nejlepší serial co kdy vynalezli *14* Ja su do nich uplne zazrana *14* Akorat se porad snazim sehnat tu pisnicku co je tedka na konci a furt ju nikde nemuzu najit.No ale je to proste SUPR SERIALEK
    I
    *14* *14* *14* CHARMED *14* *14* *14*
  • Díly

    Spousta dílů je na charmed4p.ic.cz.
  • ...

    pokud máte rádi alyssu milano: phoebe tak určitě koukněte na stránku www.alyssamilano.er.cz
  • Bohužel KONEC..už zminovaný:(

    Ach jo:( tak Charmedky skončily asi tak před 37 minutama nadobro bohužel:( byl to můj NEJ seriál nebo teda jeden z nich a poslední díl byl nádhernej nejhezčí byo jak setam celá rodina..i nerodina zatim sešli bebííííí
    P.S *I LOVE THIS SERIAL* *14* *14* *4* *14* *14* *14* *1*
    • Re: Bohužel KONEC..už zminovaný:(

      to je v prdeli!
  • Potěší mě někdo

    Nazdárek všem fanouškům Čarodějek! Také já nemohu dopustit na tento bezvadný seriál. Koukám na něj od první série, jenže mi kvůli škole a nyní kvůli práci uteklo pár desítek dílů, což mě velice mrzí a tak se chci zeptat: není mezi vámi nějaký ten můj světlonoš, který by mi mohl dodat nějakou tu sérii? Čím víc, tím líp. Tyto nové díly jsou super, ale nejvíc by mě potěšily první díly *4* Předem díky *3*
    • Re: Potěší mě někdo

      ja sleduju čarodějky od 4 řady do poslední....
      nejhezčí to bylo když se objevil Chris.Možná že čarodějky budou davat nove dily 9,10 řadu.Nema nikdo čarodějky na dvd rad bych se na ne zase kouknul je to pro mně druhy nejlepší serial po simpsnech.Koukně te se prosim na muj blog harmy10.blog.cz
  • super

    je to fakt super seriál *3* *14* *14* *14* *14* *4* a taky můj nej ! mám taky o něm stránku tak se tam můžete podívat www.charmed-nej.blog´.cz *1* *1* *4* *4*
  • The end???

    Oni už zkončili s natáčením čarodějek??? *9*
    • Re: The end???

      juju,skoncili,8.serie je poslední *9*
  • adresa

    Ahojky =) Mám prosbu, nevíte někdo adresu, kde by se dal sehnat podpis herců ze seriálu Čarodějky?
    Jestli ano, pls písnite na e-mail sabatan@seznam.cz Díky =)
  • elisssss

    dnesní díl

    tebn dnesní díl byl ke konci hrozně smitný...az sem brecela,snad se Leo vrátí. mejte se
    • kikikina

      Re: dnesní díl

      Já sem ho zatím neviděla!....Blbý odpoledky!......A ješte k tomu sem se dívala na stránky a musim čekat!... *16* Už mě to fakt štve!....Ach jo!......Ale Leo bude starší...A piper už sním nebude chtít být!....A rozejde se s ním v 6.sérii...doufám že se na to podívám!...... *14*
      • mamikalka

        Re: Re: dnesní díl

        jj vodpoledky sou na hofno *4* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit