Přejít na výpis diskuzí

Búrlivé Víno

FILM 20.8.2013 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Ja Búrlivé Víno pozerám hlavne iba kvôli Nelke Pociskovej a Jurajovi Lojovi, oni dvaja sú najlepsí v tomto seriáli podla mna
  • Je Búrlivé Víno zatial najlepsí slovenský seriál súhlasím. Ja to pozerám hlavne kvôli Nelke Pociskovej,hrá tu velmi dobre je to najlepsia slovenská herecka a spevácka :)
  • Luky1987
    Iba kvôli Nelke Pociskovej sa dá Búrlivé Víno pozerat podla mna, inak je to hovadina
  • Luky1987
    Zo seriálmi ako Búrlivé Víno, Panelák alebo Chlapi neplacú ide kvalita slovenskej tvorby rapídne a totálne dole smerom do sraciek
  • Luky1987 jestli sa ti ty filmy nepáčí,tak sleduj niečo iné a nenadávej.Sú ludia,ktorým sa to páčí.Tak drž hubu.
  • Dalšia Slovenská kravina je Búrlivé Víno
    • To si iba ty myslíš! Zatiaľ má veľkú sledovanosť a na rozdiel od iných slovenských seriálov je Búrlivé víno super.
      • Más pravdu je to aspon taký jediný normálny slovenský seriál na ktorí sa dá pozerat
  • Keď niekto nemá rád Búrlivé Víno, nechápem prečo stále kliká na túto stránku a píše sem blbé komentáre. Jeden komentár by úplne stačil, nie 25 od tej istej osoby.
    • Luky1987
      Pretože je Búrlivé Víno kravina, ja ten náš súčasný slovenský seriálový hnoj / teda pardon SK tvorbu / celkovo vôbec nesledujem
  • Luky1987
    Neviem kolko má táto kravina Búrlivé Víno ešte dielov, ja to nesledujem
  • Kolik to má ještě dílů?
  • ty si zly nevies co je dobre si jak male decko chod do pip lebo tam patris vies kolko castisi videl asi len jednu lebo tu pises picoviny a ty sam si picovina pazrisa na televizor na markizu teda a uvidis co je to slovo dobre ale to slovo asi nepoznas lebo niesi dobry a hovoris ze dobry film je zly mozno v tovijej realite ale tu nie ty opica ty si horsi jak nas bratranec ani on neni taky ako ty *2* *1* *16* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit