Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Hano máš blok o upíreh .. Ráda byh jsem se přidala .. Jmenuji se Rebeka jemi 15 let promin omlouvám se kolik tije jestli se teda můžu zeptat *4* *5* Á ? *5* si možná fajn máš docela hezkýý Jméno ale i když jse Jmenuji Rebeka mám příjmení Kalenová ... A mohli bych jsmese seznámit ? jávím jeto docea blbí .. když jsme cizí ???? vím že nevjeříž cizím lidém ale já nejsem zlá můžem všechno a tak dále zistit nebo si psát přes pc počítač nonbuk.. ale vím že to někdo může číst máš nákýý kamarádky neboj ? :) neseberutije musím tak ahojj ? :) >3 (y) O:) :*
  • jeskvjeá ušsetěším ažjí začnou dávat
  • jo jeto pravda ale já si mislím žeje boží
  • atsbts

    Buffy film coming soon

    Kaz Kuzui točí svůj vlastní celovečerní film Buffy the vampire slayer.Je na plánovanej na 2012 asi ale, bez našich super herců jako Sarah nebo James David.....atd.Kaz Kuzui vlasnila práva na Buffy s Josse Whedonem ale,Josse podrazila pokud nevíte kdo je Kaz Kuzui je vždycky na psaná na konci Buffy jak je tam 20th century Fox a Mutant Enemy.
    Doufám že tam do hereckého opsazení nedají nějaký pitomce. *3*
    • Re: Buffy film coming soon

      pecetl jsem si neco a sarah tam hrat mozna bude jestli jo tak to je super a tesim se
  • noto nevím aty nevíš kolikátého začne
  • kataotavova
    Ahoj já mám ráda zase Angela a chtěla bych ho políbit.Protože je hezkej,krásnej a ve filmu to hraje skvěle!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nojo helejak se dávaj smajlíciL

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit