Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jkjkjjjkiok
  • No chtít můžež :D ale mít nebudeš!!! Mě náhodou přídou všechny díly dobrý. :) ale je to tvůj názor! ;)
  • Ahoj prosím něvíte někdo jakej díl seriálu byl ten který byl muzikálový jak tam pořád zpívali a Buffy se na konci líbala se Spikem??? prosím odpověd!!! předem děkuju je to moc důležitý!
  • Alyson je tehotna *2* *4*
  • Chceš snad říct BYL ne??
    *6* *6*
    jediné co na tomhle filmu bylo to, že Buffy chodila a zabíjela !!!
    6 a 7 serie je NUDAAAAAAAAAA!!!! *6*
  • tenhle serial je uplne uzasnej nevynechala jsem ani jeden dil!! *2* akorat me mrzi ze spike nakonec umrel a taky to ze buffy nebívá *9*
  • je to docela dobrej serial ale mrzím mě že skončil.


    tak pá *4*
  • Co se týče 8 season tak ta vyšla v podobě Motion Comic.Je to comic ale hejbese no prostě pohádka prodává se na Amazonu ale je na Blurey.Viděla jsem jenom jeden díl,ale je to pecka.
  • Nebyl by lepší název Buffy,unuditelka diváků?Přitom bývaly doby,kdy jsem měl tenhle seriál rád.Pamatuji si,když k nám Buffy asi před 10 lety dorazila,že to byla jedna z mála odpoledních věcí,jež se daly sledovat.Bylo to něco,co tady předtím nebylo.Vždyť kolik bylo předtím natočeno seriálů s temnou tématikou a černým humorem.Byla to docela zábava a jeden z mála seriálů,které jsem pravidelně sledoval.Jenže.To pochvalné co jsem teď popsal,patří pro první 2 sezony,jež jsem stihl vidět.Ostatní mi unikly kvůli střední škole a možná to tak mělo zůstat.Letošní léto se mi totiž mezi semestry naskytla možnost vidět zbytek.Zbytek,který jde od devíti k pěti a úplně otočil pohled na Buffy.Ze zábavného seriálu se stalo zakuklené Beverly Hills 902 10,ve kterém se namísto píchání upírů řeší to,kdo píchá Buffy.Ze Spikea,jež býval mojí nejoblíbenější postavou,se stal naprostý šašek.Kecy,žvásty,kecy,žvásty,kecy,žvásty...nic jiného to není.Už to raději ani nesleduji.Já chci Buffy,která v noci chodí po hřbitovech a zabíjí upíry a ne Buffy,která neustále vede unilé hovory o lásce
  • Je to ten nejlepší seriál jaký jsem kdy viděla *14*
  • Čaute... Tak bude pokračování nebo nebude? Fakt mě to zajíma...
  • nojo helejak se dávaj smajlíciL
  • noto nevím aty nevíš kolikátého začne
  • jo jeto pravda ale já si mislím žeje boží
  • jeskvjeá ušsetěším ažjí začnou dávat
  • Miluju celý seriál. Až to skončí bude mi smutno.Chtela bych nějaké pokračování.M.D.
  • Je to tak Spike , zlatý , milovaný , občas násilnický , upřímny a hlavně upír se sexy tělem a vlasy . Zbožňuju jej a byla jsem moc ráda když s Buffy mno spali :-D Pak mi pukalo srdíčko , když Spike v posledním díle 7. série umřel .. Proč zrovna teď , když se zase zblížili s Buffy hrozní chlapíci co to napsali !!!! Jinak úpa miluju tenhle seriál Nejvíc Spike *14* *14* *14* ... Tak co bude ten film nebo ne ??
  • Máte naprostou pravdu nevim a ani neznám a ani nechi nikoho znát koby neměl rád Buffy přemožitelku upírů jo a jeto 2.nejznámější film/seriá o upírech... *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
  • bohužel ne jeden film už je, sice se jmenuje buffy zabíječka upírů ale je starší než tento seriál a navíc spike který v 7 sérii 22 díl zemřel poté se ukazuje v seriálu angel od páté serie jako dočasný duch.
  • Buffy 8. série

    Ahojte, chtěla jsem se zeptat, myslíte, že Buffy 8.série bude zfilmovaná?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit