Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • avrilie

    Re: dotaz..

    jj mysŁím zhe někde ke konci 2série!! *3* *1*
  • avrilie

    Re: Re: dotaz

    jééé díky!!!I mně si moc poradila,konečně se zase můžu dívat i na the o.c. atd...díky moc!!!!!!
  • myshpulka

    dotaz..

    neví někdo v kolikátým díle nebo aspon řadě tam začne hrát Seth Green jako Oz?? díky moc :-) *14*
  • Re: dotaz

    Jo na www.fotovz.ic.cz
  • dotaz

    prosím,nezná nekdo stránku kde se dají shlednout seriály buffy?dík *14*
  • Re: Re: videli jste celou buffy?

    Tak teď připravím asi trochu o iluze vás oba.......Buffy má celkem 8.sérií,ale ta poslední 8. je v podobě komiksu.
  • Re: videli jste celou buffy?

    nechc ti brat iluze, ale buffy ma jen 7serii
  • Re: supr dupr

    buffy ma celkem 7 serii a uz nejakou dobu se dalsi nenatecej a ani nebudou + k tomu mas jeste serial angel, ktery ma celkem 5 seriri a dalsi taky jiz nebudou. coz je dohromady asi 144 dilu Buffy a 110 Angela - coz si myslim je opravdu bezva
  • monika18

    Buffy

    Buffy je nejlepší serial který znám mám ho strašně rada. *3*
  • Buffy přemožitelka upírů

    škoda že Buffy dávají jen na cineme *5*
  • Re: supr dupr

    je 7 serií a už se nenatáčí dál *3*
  • Novacinema

    právě tady jí mužete vidět(od PO do Pá ) *15*
  • Re: supr dupr

    Ahoj,,,,jestli ti teda jestě nikdo nepsal.....je myslim 6 serií...a davj to na nova cinema....taky se dívám..dneska zrovna zkončila 2 serie....v té druhe serii byla s Angelem.....ale musela ho zabít...páš se s ni vyspal a přišel o duši..takže z něj byl zas normální upír....chtěl zničit svět a tak ho raci zabila...ted to vypada..že bude asi se spikem...ale to nevim jistě..tak zatim..ahoj *4*
  • bu_ffys

    ....

    To já na byffy jukala na youtube(teda hlavně na pár Buffy a Spika no a vlastně oni to ani v Čr nedávali jak spolu pak chodili páč já si pamatuju jen jak byla s Angelem..
  • supr dupr

    ahoj vidělasem buffy a je uplně skvělá škoda že nebude s angelem:(,ale prý slibovali,že budou dělat druhou sérií,ale ještě sem nic neviděla tak nevím vubec jestlito natáčijou.Říkalito před 2roky jestli něco otom víte tak napište rada bych se otom něco dozvěděla díky předem.
  • pawlla.m

    Re: Nej!

    Ju tak Buffy jsem viděla taky celou, zajímavej byl díl, kterej byl dělanej jako muzikál *1* . Teď se dívám na Angela a je to taky suprový! *3*
  • spuffy

    Re: prepálim buffy

    Čau měla bych zájem o všechny díly buffy prosím ozvi se na email lenicka.kyticka@seznam.cz předem moc dík
  • Nej!

    Muj nejoblíbenější seriál!Nejlepší je Angel!
  • videli jste celou buffy?

    Ahoj,videla jsem všechny serie jejich 8 docela mě mrzí jak to dopadlo ale co se da delat mam uža stranky www.buffy-angel.org
  • Buffy na nově cinemně

    Už to asi každý ví, ale stejně to tu napíšu Buffy budou dávat na nově cinemě hned jak skončí Dawsonův svět. Už se těším mělo by to být tak na začátku července *4* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit