Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • staň se upírem!!

    Každý kdo se chce stát upírem tak se koukněte na tuhle stránku: http://s18.bitefight.cz/c.php?uid=2 5308
    *4*
  • edwardcullen12

    .........

    sleduj.org
  • 93domca

    Buffy seriál

    Ahoj,nevíte,kde tenhle super seriál je online zdarma ke zhlédnutí?:Dneviděla jsem poslední dvě řady a na jedný stránce to zrušili,tak pls kdyby někdo věděl,napište *4*
    • ancik1198

      Re: Buffy seriál

      www.dlouhefilmy.com je tam všech 7 řad *3*
    • Re: Buffy seriál

      kukni na muj web tam davam kazdy dil az do 7 rady online serial Buffy rotoze ho lowuju mocinky moc !!!! juu ? tak jukni anapiš na mail !!!! MAMA vsechny rady az do 1,2,3,4,5,6,7 rady ONLINE !! tak hup na muj web www.kikis-world.blog.cz mas to jak tam sou t slzky Buffy 1.s atd.. az do 7 tak to je online ... =D srry jestli to tam jeste nebude cellly pze ja ted teprve vcera udeala blooog viiis tak jukniii ahlave napis na mail kdyztak moje icq je : 476-214-942 tak napiiiis a ozvete se i ti co by chteli preba viiiice informaciii .... jooo a jeste je to vse Online CZ az na to ze ten vuk je trosku posunuty ale to snad nevaa ??? ze ne tak napisteee !!! sem va k službááám !!!! SG ttiiiiiiiiiiiz nejviiiic LOWUJU !!!! takze vse klem niiii napiste jo a budu tam miiit i bleskovky spis je tam uz mam ale pls dpovideje a ne juu ???? dikes a pp cekam na E-mail nebo an icq ... D::D:D:D:D pp uz me boli ruce s toho psanii ... XD tak pp napiste juu ? cekaaaaaaaaaaam !!! *14* *3*
  • myshpulka

    dotaz..

    neví někdo v kolikátým díle nebo aspon řadě tam začne hrát Seth Green jako Oz?? díky moc :-) *14*
    • avrilie

      Re: dotaz..

      jj mysŁím zhe někde ke konci 2série!! *3* *1*
  • dotaz

    prosím,nezná nekdo stránku kde se dají shlednout seriály buffy?dík *14*
    • Re: dotaz

      Jo na www.fotovz.ic.cz
      • avrilie

        Re: Re: dotaz

        jééé díky!!!I mně si moc poradila,konečně se zase můžu dívat i na the o.c. atd...díky moc!!!!!!
        • flauerr

          Re: Re: Re: dotaz

          a nebo jsou taky ne uloz.to
  • monika18

    Buffy

    Buffy je nejlepší serial který znám mám ho strašně rada. *3*
  • Buffy přemožitelka upírů

    škoda že Buffy dávají jen na cineme *5*
  • Novacinema

    právě tady jí mužete vidět(od PO do Pá ) *15*
  • bu_ffys

    ....

    To já na byffy jukala na youtube(teda hlavně na pár Buffy a Spika no a vlastně oni to ani v Čr nedávali jak spolu pak chodili páč já si pamatuju jen jak byla s Angelem..
  • supr dupr

    ahoj vidělasem buffy a je uplně skvělá škoda že nebude s angelem:(,ale prý slibovali,že budou dělat druhou sérií,ale ještě sem nic neviděla tak nevím vubec jestlito natáčijou.Říkalito před 2roky jestli něco otom víte tak napište rada bych se otom něco dozvěděla díky předem.
    • Re: supr dupr

      buffy ma celkem 7 serii a uz nejakou dobu se dalsi nenatecej a ani nebudou + k tomu mas jeste serial angel, ktery ma celkem 5 seriri a dalsi taky jiz nebudou. coz je dohromady asi 144 dilu Buffy a 110 Angela - coz si myslim je opravdu bezva
    • Re: supr dupr

      je 7 serií a už se nenatáčí dál *3*
    • Re: supr dupr

      Ahoj,,,,jestli ti teda jestě nikdo nepsal.....je myslim 6 serií...a davj to na nova cinema....taky se dívám..dneska zrovna zkončila 2 serie....v té druhe serii byla s Angelem.....ale musela ho zabít...páš se s ni vyspal a přišel o duši..takže z něj byl zas normální upír....chtěl zničit svět a tak ho raci zabila...ted to vypada..že bude asi se spikem...ale to nevim jistě..tak zatim..ahoj *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit